bugün

saç telini ele alıp gülümsemeyle sonuçlanır. eğer eski sevgili hala seviliyorsa bakıp bakıp ağlanır o tek tele. ya da ağzına alınıp dilde çevrilir. hatta yenir bile lan.
bünyeyi derinden sarsar.
her zaman için romantik tatlar veren bir keşif değildir.

hele ki o saç teli hiç bulunmaması gerekn bir zamanda, hiç olmaması gereken birinin yanında ortaya çıkarsa.

temizlik iyidir.
sevgiliden kalan son eser olması itibariyle tarihi bir değer taşıdığı için, itinayla diğer saç tellerinin yanına yerleştirilmesi gerekir.
eski sevgilinin saç telini hatılayabiliyorsa pekte eski olmasa gerek.
evde tesadüfen bulunduğunda duruma göre aah ah derticek şey.
sevgilinin henüz eskimemiş olduğuna delalettir.
yenilecek yemeğin içinden çıkmadığı taktirde beraberinde pek bi sorun getirmemektedir.
(bkz: evde eski sevgilinin fotoğrafını bulmak) bir de böyle bir yıkıcı olay var ki sormayın.
(bkz: insan klonlama)***
adli tıp raporu sonucunda oluşacak ahval ve şerait. dna raporu şart.
eskş sevgili: "sac teli mi ki acaba?"
ıssız adamdır o teli bulan. önce ıssız kadının tokasını bulmuştur. sonra da tokadan süzülen saçlar banyoya saçılmıştır. tokayı bulunca salya sümük ağlayan ıssız adam, saç teliyle amı götü dağıtmıştır.
(bkz: dna testi mi yaptın tele)

'yemekten çıkmasın da nereden çıkarsa çıksın' dır...
"evde saç telini buldum, istersen gelip alabilirsin ,yada bende getirebilirim" şeklinde bahane unsuru olabilecek tel.
parmakların arasına alınca şöyle bir iç titretendir. hatıralar film şeridi gibi geçer gider gözlerin önünden. etkisi kısa ama serttir.
evi bok götürdüğünün resmidir. lan hiç mi temizlemez insan? rezillik.
kapanmış olan eski yaranın depreşmesine neden olan durum.
saç teline dna testi mi uyguladında biliyosun diye sorarlar adama.
küvetin gideri falan tıkanmıştır, akabinde açmaya çalışırken gerçekleşen eylemdir. pis pis sırıtır saçlar. asla romantik değildir.*
(bkz: ıssız adam) *
karıdan kurtuldum ama evde bıraktığı pislikten hala kurtulamadım dedirtir.
yeni sevgilinin görme endişesiyle yok edilen kıskançlığa mahal vermeme çabası.
(bkz: tadımız tuzumuz kaçmasın)
la bu saç hangisinindi yaaa diyerek kendinizi yiyeceğiniz durumdur.hatırlamadan rahat yok.
yemeğin içinden çıkmasından daha iyidir.