1. 29.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117470/+

bence bu ikisi.
    2 ... toyboxtan cikan oyuncak
  2. 30.
    Kedi içinde köpek için de bahçeli değilse ev, sıkıntı olan durumdur. Gerçekten hayvanların kimyaları bozuluyor. istediği zaman girip çıkabilecekse tüm hayvanlar için olduğu kadar benim için de uygundur. Bir tane sincap vardı 24 saat girip çıkardı eve, yerdi içerdi, oynardık kafamızda uyurdu ama yuvası bahçedeki ağaçtaydı. Kedim ve köpeğim de ev bahçe arasında takılırdı köpek dışarda kulübede, kedi ağzımın içinde uyurdu. Onların en rahat ettiği yer, en uygun yerdir.
    1 ... gemzuli
  3. 31.
    Kedi içinde köpek için de bahçeli değilse ev, sıkıntı olan durumdur. Gerçekten hayvanların kimyaları bozuluyor. istediği zaman girip çıkabilecekse tüm hayvanlar için olduğu kadar benim için de uygundur. Bir tane sincap vardı 24 saat girip çıkardı eve, yerdi içerdi, oynardık kafamızda uyurdu ama yuvası bahçedeki ağaçtaydı. Kedim ve köpeğim de ev bahçe arasında takılırdı köpek dışarda kulübede, kedi ağzımın içinde uyurdu. Onların en rahat ettiği yer, en uygun yerdir.
    ... gemzuli
  4. 32.
    ala geyiktir. salonda beslemek gerekir. ayrıca geyikler sosyal canlılardır ve bu sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için günde en az 2 saat nat geo wild izlemeliler
    ... teslanin bozuk radyosu
  5. 33.
    Ahtapot. Ev işlerine de yardımcı olur bir sürü kolu var.
    1 ... kendini kandiran adam
  6. 34.
    ev için uygun canlı sadece insandır.
    üzgünüm.
    çok sevsek de diğer hayvan dostlarımızı doğal alanlarından ayırmış oluyoruz gençler. sevgimiz yüzünden esir olmalarına gönül razı gelmiyor..
    belki gerçekten büyük ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir bahçe varsa olabilir.
    haricinde etmeyelim eylemeyelim.
    pencere kenarınıza ekmek kırıntısı, civarınıza kedi köpek için yenilebilecek şeyler bırakmayı ihmal etmeyin ama hapsetmeyelim.
    2 ... omlet
  7. 35.
    (bkz: ragdoll)
    ... mr opus magnum
  8. 36.
    dinci beslemeyin çok zarar veriyor.
    1 -1 ... ultra beyaz turk
  9. 37.
    tavşan değildir. Dün akşam kaşla göz arası kulaklığı 4 parçaya ayırmış kendileri. Parkelerin süpürgelik köşelerini de tırtıklıyor.
    ... radyocudeliemin
  10. 38.
    Piton yılanı ve dinozor diye düşünüyorum.
    ... the evlenmek istemeyen cocuk