bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    avrupa yada amerika'da normal karşılanan lakin bizde nedense parasal statüsü yüksek insanların gösteriş amaçlı yaptığı fuzuli eylem.
    ne gerek var kardeşim?
    ben evde ayakkabı ile dolaşmak biryana;
    koltukları kirlenmesin diye üzerine örtü seren babaanemi seviyorum...
    13 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    temiz sokakları olan şehirlerde normal olabilecek davranış biçimi.*
    2 -1 ... siyabend
  3. 3.
    anlık bir durumda zorunlu kalınıp yapıldığı takdirde dahi, anneannenin süpürge ile kovalaması ile sonuçlanan eylem.
    1 ... steve
  4. 4.
    eve girip çikarken büyük kolaylik saglayacak olay *
    1 ... bilmem
  5. 5.
    turk dizilerinde sıkca gozlemlenen olay...
    1 ... sazan
  6. 6.
    küçüklüğümden beri maddi durumu ortalamanın çok üstünde olan ailelerin evlerinde yaptıklarına inandığım eylem..
    1 ... mico1912
  7. 7.
    türkiyede zengin insanların özendiği ve evlerinde uyguladıkları uygulama...
    1 ... pink floyd
  8. 8.
    türk milletine yakışmaz.onlar için ev kutsaldır öyle sokakta dolaşılan ayakkabıyla girilmeyeceği gibi,tuvalette kullanılan terlikte orada kalır dışarı taşınmaz.temizlik irandan gelir demiş atalarımız.bana saçma geldi ya neyse...
    2 ... karga
  9. 9.
    benim tek kaldıgım zamanlarda yapmaya özendigim ancak evi bok götürünce yapmaktan vazgeçtigim eylem..evin anasını belliyor..bide temizlemek lazımmış meger evi arada sırada..kirlenmek güzeldir
    2 -1 ... hayrola genc
  10. 10.
    her kültürün anlayışı farklıdır. türk toplumunda da ayakkabı ile evin içinde fink atmak yoktur. çık dışarda pokun, pisliğin üstüne bas, gel sonra evde dolaş!pofuduk terliklerimi ayakkabı ile evde dolaşmaya tercih ederim.
    1 -1 ... invincible