1. 1.
  Sağlıksız bir eylemdir.

  Kılı var tüyü var yünü var amk, kıçı başı yastığınıza değiyor, sonra sen oraya kafanı koyuyorsun, belkide salyası akmış yastığa, uyurken ağzını sürüyorsun.

  Tamam hayvan sevgisi güzel ama bir yere kadar amk.
  6 -1 ... katip bartleby
 2. 1.
  Oturduğum apartmanın bir kedisi var. Evet, apartmanda yaşıyor, bir adet kulübesi var ve sürekli maması, suyu önünde hazır. Ayrıca tuvaletini falan da dışarı çıkıp yapıyor. Asla binanın içine bir salma durumu söz konusu değil. Neyse efendim, biz bu kedi efendi ile Tam 5 senedir birlikteyiz. Alıştığı için ana kapıyı açarken, kapatırken beni bekliyor. Ben açınca çıkıyor yahut giriyor. işlerini hallediyor, dışarıda sosyalleşip, ortam yapıyor.
  Benim evin de mutfak penceresi kapı tarafına bakıyor ve bir kedi için de eve girmeye inanılmaz kolay bir yol.
  Bir gün yorgunum, 5-6 saat araba kullanmanın ardından bir o kadar da koşturdum. Eve geldim, Yatağa gidecek halim bile yok. Dedim bir film açayım, kanepede kıvrılıp yatayım. Uzandım, öyle de uyumuşum.
  Sabah, daha doğrusu öğlenden sonra uyandığımda bir de ne göreyim, ben kapıyı açmayınca bizim hanımefendi dışarıda kalmış, sonra çıkmış mutfak penceresinden eve girmiş. Bir baktım diğer kanepeye de o sızmış. Ama görseniz, o rahat kimsede yok. Neyse kalkayım, yüzümü yıkayım derken patır kütür ses yapınca bu korktu, kaçtı. Ondan sonra da huy edindi, kapıyı NE Zaman açmayı unutsam hop evin içinde beliriyor. Ben de daire kapısını açıp apartmanın içine doğru yol veriyorum.

  T: enteresan bir duruma gebe olabilir. Ezebilirsiniz yahut o sizi tırmalayabilir.
  Çünkü Rüya görürlerken fazlası ile acayip oluyorlar.
  -1 ... odysseus
 3. 2.
  o hayvan kediyse delirtir insanı. gecenin bir vakti uyanıp suratınıza sürtünmeye başlar, yüzünüze oturur, nefessiz bırakır ve tüm yüz boşluklarınız kedi tüyüyle dolar. dönerseniz yanlışlıkla ezebilirsiniz, ezerseniz uyuyor filan demez, diş tırnak ne varsa dalar.

  ha kızamazsız da, siz uyanınca gelir göğsünüze kıvrılıp yatar mırlamaya başlar, yumuşarsınız hemen.
  5 ... panbeing
 4. 2.
  dostluk duygusunu pekiştiren şeydir.

  evet dostumuzla aramızın soğuk, karşılıklı çıkar ilişkilerine dayanmasındansa bu halde olmasını yeğlerim, yatak da tüy olsun tüydür silkelersin gider yıkarsın gider çok da önemli değil, büyük bir dert değil.

  tabii siz evcil hayvanınızla sizin ona yemek ve su verdiğiniz ve üzerinden prim yapmaya çalıştığınız (instagram fotoğrafları, sokakta gezdirirken karşı cinsle iletişim kurma amacı) gibi bir ilişki kurduysanız, hayvan da sizinle yatmaya çok meraklı olmayacaktır.

  bu gözler ne snap çekişler gördü "kediciğiiimm anneeciim" derken snap bitince hayvanın yüzüne bakmamalar... samimiyetsizler sizi...
  3 ... mukallit