bugün

Çünkü bu millete ne kitlersen kitle razı gelir.
insanların her şeyi kanıksamasından, hızlıca adapte olma özelliğini yanlış yerde kullanmasından kaynaklanan durumdur.
Boşuna demiyoruz beynen gelişmiş insanlarla dolu ülkelerde ufacık bir zammı bile protesto edip fiyatları düzelttirebilir, yetkililerin istifasıyla taçlanan tepkiler verebilirsiniz ama burada insanların kendi zihniyeti de gerekli açılardan zihinsel gelişimi de kötü niyetli yöneticilerinkiyle aynı olduğu için bu ülkede yaşanmaz, diye.
Fox haber ve benim dışımda dışında herkes memnun görünüyor.
herkes yakarmanın fayda etmeyeceğini çok iyi biliyor, hesap sandıkta sorulur diye sessizce bekliyor.
görsel
Ben deliriyorum ama kimse takmıyor beni. Bu arada aranızda emlakçı ve ev sahibi varsa sizin amk ben püü
şubat ayında ben de senelik kira ödeyeceğim.
adam emekli asker 70 yaşlarında koah nakit istiyor. para çıkışmazsa üstünü bir şekilde kapatmayı teklif edeceğim.
tihlikiliyim kizim.
delirince fiyatlar düzeliyor sanki. Kendi kendini yıpratmaktan başka bir şey değil çünkü kimse sikine takıp ta kiraları düşürmek gibi bir şey yapmıyor. Ben ihtiyacı olana ücretsiz ölene dek kalma hakkı tanıdım, üstüme düşeni yaptım. Seçime az kaldı. Oy basıp geçeceğiz, sonrasına Allah kerim.
Delirince de hiçbir sey olmasığını bilen biri. Paşa paşa ödüyorsun. Hatta dönem o hale geldi ki ev bulduğuna şükrediyorsun.
akıllı kalmadığındandır.
herkes zaten delirdi çoktan.