bugün

Bul beni.
Ellerin dert görmez inş dediğim erkek. Öpülür sevilir bu tarz erkekler. Daima hazır erkoda ne bilim böyle puştumsu bişedir o.
Karı işi yapan erkektir. Yakında çocuklarının anası evinin karısı olur.
evimi de temizlerim, çamaşırımı da yıkarım, ütümü de yaparım, yemek desen birçok kadından daha başarılıyım mutfakta.
neticede yalnız yaşan insanım, bu işleri ben yapmazsam kim yapacak ? var mı gönüllü ?
iki gözümün çiçeğidir yardım edilmesi gerekendir.
ne var bunda. sevgililerimin evlerine gittiğim vakit dayanamayıp yapıyorum. eve geldiklerinde gülüp şaşırıyorlar. kadınlar erkeklerden daha dağınık oluyor genelde.
Kendi kendine yeten bireydir. Hayatındaki kadın, yemek,temizlik,ütü vb. gibi düzenli yapılacakların angaryasını yüklemek için değil, sevdiği ve istediği için yanındadır.
Benim efendim. Ee annemize de mi yardım etmeyelim?
Evli ve eşine yardım için yapıyorsa takdir edilesi erkektir. Bencillikten uzak alnından öpülesidir.
vurduruyordur..
en güzeli de iş bittikten sonra o vileda kovasında bulunan suyla balkon yıkamaktır.
Kedi besleyen bekar erkek dramı. Hayvan etrafa kusuyor. Bazen de işiyor. Sürekli bir şeyleri kırıyor.

Ama çok seviyoruz kendisini.
bir fincan Türk kahvesiyle ödüllendirilesidir.
Bi yemek yapan erkek değildir.
bu akşam aralarına gireceğim gruptur.
Efendimiz (sav)'in sünnetini işleyen erkekdir. Zira efendimiz sav ev işlerinde yardımcı oluyordu.
adamdır.
Mecbur kalmistir yapmaya napsin yani pislik icinde mi otursun.
Temizlik yapmayı ne biz erkekler nede kadınlar sever açıkcasi,ama pisliğinde bir kabul sınırı var değilmi?. ana evinde temizliğe alisan erkek bir bakicak olmuyor kendi ogrenicek temizliği başlıktaki erkek olup çıkacak seve seve ile karışık zoraki durumu.
*pislikten ölmekten korkan erkektir.
*can'dır,
*analarının elleri öpülesidir.
*üretimi minimum seviyede tutulan erkeklerdir.
Evlerim tertemizdir.
yalnız yaşıyorsa mecburdur, temizleyecek.
ev temizliği yapmayan erkekten iyidir. temizlik iyidir. temiz erkek de iyidir.
her yer kan ve kemik, napalım amk.
ayarını iyi tutturmak gerekir. eğer temizlik yapmasına izin verirseniz bütün evi altüst edip düzeninizi bozabilir.