1. 1.
  muhtemelen ögrencisinizdir, büyük şehirde üniversite okumaya çalışmaktasınız, ögrenci eviniz olsun istiyorsunuzdur. eve çıkmaya karar verirsiniz ve ilk kirayı peşin isterler üstüne depozito denilen şeyi artı birde emlakçı sizden birşeyler bekler.
  aradan bir sene geçmiştir ve evden çıkmaya karar verirsiniz. ama ev sahibi evin hasarlı olduğunu öne sürer ve depozitonuzu vermeyeceğini söylediği durumdur. *
  ... genez
 2. 2.
  ayrıca eve okkalı bir zarar verdiğinizin kanıtıda olabilir...
  ... delismen
 3. 3.
  bu durumda parayı kurtarmanın yolu yoktur. ancak altta kalmayı sevmeyen bünyeler için priz ve ampulleri sökün, zili koparıp atın,bir kaç kapı kolunu çıkarıp hatıra olarak yeni gideceğiniz eve götürünce ne alacağınız kalır ne vereceğiniz.*
  ... white pages
 4. 4.
  kiracının, zamanında yapmış olduğu hasarların bedeli için vermemesi durumunda anlam kazanmış olan,tedbir yönteminin hayata* geçirilmiş şekli.
  ... penta-don
 5. 5.
  ev sahibi ve kiracı arasındaki ilişkinin, katil ve kurban arasındaki ilişkiye teğetleşmesine sebebiyet verecek olaydır.
  2 ... blindguardian
 6. 6.
  yağız bir anadolu öğrencisi tarafından intikamı feci derecede alınmış durumdur.
  ev sahibi 500 euru'luk depozitoyu vermez yağız anadolu öğrencisi intikamını evdeki ithal parkelerde sigara söndürerek alır ve bilirkişi tarafından tespit edilene göre 4300 euroluk zarar vardır. ev sahibi açısından dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmakla aynı anlamı taşıdığı çokca tecrübe edilmiştir.
  ... paleface
 7. 7.
  (bkz: ev sahibinin hakk ın rahmetine kavuşması)
  ... dermatolog
 8. 8.
  (bkz: evi yakmak)
  1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 9. 9.
  evin içine edip sonra da depozitoyu talep eden kiracının karşılaşacağı durum. depozito zaten bu durum içindir. şaşırtıcı olan onu geri almaktır.
  ... mejo
 10. 10.
  normal davranış seyridir. Vermeyene değil veren ev sahibine şüpheli gözlerle bakılmalıdır ki lakin depozitoyu geri iade edene rastlanmamıştır.
  ... dont be cute