1. 32.
    Ev kızı nedir lanınız? ev baklavası ev mantısı gibi.
    ... kahpe alexsandros
  2. 31.
    Asıl ev kizindan korkacaksın. Hem cahil olur istisnalar dışında hem de dedikoduya düşkün. Başkalarıyla yaptığı dedikodu yetmez. Akşam senin de kafanı dider. Ev kızları dedikoduya düşkün oluyor. Gözlemlediğim kadarıyla. Ama çalışanın da eni kötü, benim isim var der bir sey yapmaz. Sen çalışan ama enlerden olmayan birini bul.
    ... ayeshhaaa
  3. 30.
    Çalışmayan ve arabası olmayan kız mı?

Yediğim dürümlerin parasını kim verecek.
    1 -1 ... promer
  4. 29.
    Ev kızlarını hanım hanımcık sanma aptallığı. Elbette hepsi bir değil ama insanların kafasında başlar her şey mekanla alakası yok. Kaldı ki güzel atalarımızın bu konuda güzel bir lafı vardır siz anladınız.
    4 ... soulless woman
  5. 28.
    Cafe kızları rahatsız olmuş.

Neyseniz o olun. Olduğunuz şeyden rahatsızsanız değişin.

Her konuda karşı cinsi doyurma peşine giden cafe kızlarına acıyorum.

Ucuzsunuz.
    ... yok herif
  6. 27.
    Diğer kızlar ne oluyor sokak kızımı? Uyum sağlandıktan sonra ha ev kızı ha çalışan insan ne farkeder.
    3 ... sebde
  7. 26.
    ev kızı evde oturup kadın programı izleyen veya misafirlik misafirlik dolaşan kız değil, işi evde temizlik yemek yapmak, çamaşır yıkamak olan kızdır.

bu işler, boş gezenin boş kalfası bazı devlet memurlarının işleri hariç, dışarıdaki işlerden çok daha kolaydır.

ve adaletli bir iş bölümüdür.

sabahtan akşama kadar inşaatta harç karmış tuğla taşımış işçiye müraice, hadi bakalım salata senin derseniz, o salatayı bi tarafınıza sokabilir. diğer işleri örnek vermiyorum bile.

ha buna rağmen öyle inşaat işçileri görmüşümdür ki televizyon seyredeceğine kahveye gideceğine evde karısına çocuklarına zaman ayırır. yorgun argındır fakat onları seve seve gezdirir. karısı yasakladığı halde ev işlerine yardım eder. çabuk yatağa girebilsinler diye o ayrı.

yine de bunlar karı koca istisna kişiler. yani kadın rezil de eder vezir de meselesi. hepsi de amelelikten taşaronluk yapacak seviyeye gelmişlerdir.

şöyle genelleyebiliriz:
    evleneceğiniz ister ev kızı ister dışarıda çalışan kız olsun,
    ikinizden biri roommate kafasında ise o evlilik yü-rü-mez.
    6 ... cilveloy nanayda
  8. 25.
    Evlenin de gorun ebenizi. Bi yerden sonra ise gidip gelirken o ev kizi gozunuze batmaya baslayacak. Esiniz oldugunu unutup Iyice hayvanlasip diyeceksiniz ki "ben bunu neden besliyorum? Butun gun gunlere gidip gezip geliyor." Yarin bir gun bi sey isteyecek diyeceksiniz ki "kac para o senin haberin var mi?"

Bunlari demeseniz bile sacma kucuk seyleri bahane edip kavga cikaracaksiniz surekli. Gidip calisiyorsunuz diye isteyeceksiniz ki o ev kizi size tapsin.

Su devirde tek maas. Cok zor.
    6 ... karantinadabunaldim
  9. 24.
    bu devirde en mantıklısı ev kızıyla evlenecen. annesiyle günlere, mevlütlere giden hanım hanımcık hamarat.

işte çalışan habire o yer benim bu yer senin hesabı gezip story atan kızlarla evlilik yürümez şımarık olurlar arabalarının mazotuna maaşın yetmez gratis masrafını katmadım bile. sonra ojem bozulur der yemeği, temizliği de yapıver derler.
    6 -3 ... minmimeranim
  10. 23.
    bugünde sokak kızlığımızdan birşey kaybetmedik, çok şükür.
    6 -1 ... bigaripfani055