bugün

Olur neden olmasın, yeterki huyu güzel olsun..
iyi para kazanacağım bir işte çalışabilirsem benim de yapmayı düşundüğüm eylem.
Olabilir, güzel tarafları da vardır.
Gelin evi tadında yaşarsınız. Rezalet puanım 10.
işten eve geldiğinde sofranın hazır olacağını bilmektir. Huyu güzel anlayışlı biriyse tadından yenmeyecek evliliktir.
Ev kızı kaldı mi la memlekette?
Kızların üstünden inemeyen barzoların hayalidir.
ev kızı ne laa, köy yumurtası der gibi.
(bkz: ev oğlanı)

lan bunun söylenişi daha komik ha.
Benim için ideal bir seçenek. Hem ev hanımlığı kötü bir şey değildir. Sonuçta evinde çekip çevrilmesi gerekir. Kendilerini köle olarak görmeleri yanlış. Eşler her şeyde birbirlerine yardımcı olmalı.
kadın yeni bir cüzdan ile evlenmiş olur. ev kadını nasıl bir tabir ? sen şuna hiçbir şeyi başaramamış babasının evinde tüm gün ırgat gibi çalışırken evlenerek kapağı sana atan kız desene . hayırlı olsun kardeşim .

yazarlardan biri ne güzel temiz donun olur diyor * ? evlilikten kasıt temiz don ise siz evlenmeyin kardeşim .

edit: yazarlardan biri bizi kadınlara şikayet etmiş .ne kadar sığ düşündüğümüzü falan söylemiş. kardeşim benim 1990 yılında değiliz 12 yıl temel eğitim üzerine üniversitesi var bir zahmet işi olsun . bak kalifeli iş demiyorum iş . herkes masa başı çalışamayabilir . ama ben yan geliyim yatayım kocam bana baksın dersen derler ki (bkz: şuradan s git) evlilik bir yol arkadaşı demektir . zorlukta kolaylıkta beraber olmaktır. ben kadına kedi gibi yemini suyunu vereceksem niye evleniyorum ki?

buradan kastım şu . kadın çalışsın ben yine çalışır tek başıma evi geçindiririm zerre umrumda değil. kadının kazandığıda onun olsun hiç problem değil. adam gelmiş ne kadar sığ düşünüyorsun diye konuşuyor . ulan ne yapalım daha ?
Eğer çalışmayan, ev hanımlığı yapmak isteyen birinden bahsediyorsanız eğer geliriniz yeterliyse çok doğru bir tercihtir.
Bu erkeklere karpuz seçer gibi kız seçebileceklerini düşündüren ne acaba. Hatta fanusta özel olarak kız yetiştirelim size, erkek sinek bile değmemiş olsun.
istediğim şey tam olarak budur. Gerçekten mutlu olabileceğime inandığım kızdır.
Ben yaban kızı isterim. Ev kızları şımarık oluyor.
Bugün de tinerci muamelesi gördük çok şükür.
aman ha ; son cumhurbaşkanı kim diye sorsan " celal bayar " diyebilecek kızdır.
bugünde sokak kızlığımızdan birşey kaybetmedik, çok şükür.
bu devirde en mantıklısı ev kızıyla evlenecen. annesiyle günlere, mevlütlere giden hanım hanımcık hamarat.

işte çalışan habire o yer benim bu yer senin hesabı gezip story atan kızlarla evlilik yürümez şımarık olurlar arabalarının mazotuna maaşın yetmez gratis masrafını katmadım bile. sonra ojem bozulur der yemeği, temizliği de yapıver derler.
Diğer kızlar ne oluyor sokak kızımı? Uyum sağlandıktan sonra ha ev kızı ha çalışan insan ne farkeder.
Cafe kızları rahatsız olmuş.

Neyseniz o olun. Olduğunuz şeyden rahatsızsanız değişin.

Her konuda karşı cinsi doyurma peşine giden cafe kızlarına acıyorum.

Ucuzsunuz.
Ev kızlarını hanım hanımcık sanma aptallığı. Elbette hepsi bir değil ama insanların kafasında başlar her şey mekanla alakası yok. Kaldı ki güzel atalarımızın bu konuda güzel bir lafı vardır siz anladınız.
Çalışmayan ve arabası olmayan kız mı?

Yediğim dürümlerin parasını kim verecek.
Ev kızı nedir lanınız? ev baklavası ev mantısı gibi.
güncel Önemli Başlıklar