bugün

evlendikten sonra kolay kolay işlere elini sürmeyecek erkektir. ayrıca evlendikten sonra karısının yemeklerini beğenmeyebilir.
muhtemelen işsiz olan erkektir. evde boş boş oturacağına bir işin ucundan tutan, komşulara yeri geldi mi kısır hazırlamasını bilen talihsiz erkektir.
Annesinin ricasını kıramayan erkektir.
o artık tanınmayacak halde olan erkek çeşididir.bayanların şiddetle evlenmekten kaçınması gereken unsur.
Ben tanıştığım anda bekarlıktan terfi edecek erkektir.
adı üstünde bekardır. yapacak biri olsa yapmaz.
'ılerıde esının yaptıgı ıslere yemeklere burun kıvırmasa barı.' denılesıdır.
mına koyim şimdi burada; 'ay ne güzel erkek, ben tanısam yalnız kalmaz rerorerö' dersiniz, böyle erkek bulsanız; 'sap sap takılıyo, asosyalin teki .mına kodugum' der dışlarsınız. ha ben öyle demem diyorsanız, etrafta binlerce yalnız yaşayan öğrenci var, sittirin gidin.
villasında akşama kadar temizlik yaptıktan sonra fettucinisini hazırlayıp kırmızı şarabıyla '' yalnız '' başına yiyeccek olan erkektir demeyi isterdim fakat tuvaleti bi milyoncudan alınan fırçayla temizedikten sonra bulguru pişirip bi baş soğan yardımıyla gömme ihtimalini de göz önünde bulundurun derim. Fakirlik realizm yapıyor bünyede.
çalışan kadınların artmasıyla, ev işi ve yemek yapan erkeklerde de artış olacaktır.
bu yazarın 10 yıl sonrasını tanımlayan cümledir.
normaldir delikanlı adamdır.
Buyrun benim.
Az sonra girişiyorum hatta pazar ritüelime.
Menümüzde ton balıklı sandviç var.
Elektrik düğmelerine kadar sileni vardı. Hem de 1.87 boyunda yeşil gözlü kumral esprili falAn. Susun la sabah sabah ağlatmayın.
evlenilesi erkektir.
annesine anne kornom oç boşolor yopsono demeyen erkektir. delikanlıdır yemeği bekarlığı bittikten sonrada yaparsa has adamdır.
yalnız yaşıyordur bu erkek. o yüzden böyle becerikli bir şey olmuştur.
elektrikli süpürge, çamaşır ve bulaşık makinaları. bir de cam silme makinası olsa olay tamamdır. işinize gelirse...
Bütün bunları bekâr olduğu için yapan erkektir. böyle çalışkanlık, hamaratlık adamın ruhunda olsa zaten neden evlenip karı dırdırı çeksin ki? evlenmeyi düşünmüyorsa da kendi düzeninde yaşar gider zaten.

boşuna heveslenecek bir şey yok kızlar.
ortalamayı boş yere yükselten erkektir. hepsini toplayıp yakmalı bunların.
ileride evlediği zaman karısıyle küsünce aç kalmayacak olan erkektir.

öğrensin. en yakının bile olsa başkasına muhtaç olmamak lazım.
güncel Önemli Başlıklar