1. 1.
    Erkek dediğin kodu mu oturtur. Dedelerimiz böyle miymiş onlar konuşunca kadınlar susarmış.
    21 -27 ... tenete
  2. 2.
    Ev işi yapan erkegin biraz hafiften mecbur olması durumudur. Her seyi geç yalnız yaşayan insanlar var, kim yapacak tabiki kendisi yapacak bir miktar.
    6 -1 ... la loba
  3. 3.
    - Titiz olması. Helal olsun.
    Ter kokulu çarşafını değiştirmeyen, yediğini içtiğini kaldırmayıp yıkamayan sadece banyo yapmayı, parfüm sıkmayı temizlik zanneden erkekten hayır gelmez, görülmemiştir de zaten.
    8 -2 ... beyaz guvercin
  4. 4.
    Dişini fırçalamayan, tırnağını kesmekten aciz, afedersiniz iç çamaşırı sidik, b.k olan erkek olmaktansa, hafiften şey (gay mi demek istemiş) olmak daha iyidir.
    7 -2 ... hidayeter
  5. 5.
    hiçbir şey değildir. temizlik de yaparım, yemek de yaparım, alışveriş de. pazara da giderim. şüphesi olan varsa da ana bacı yapmak istemiyorum; anlamıştır onu.
    5 -1 ... dertler derya olmus
  6. 6.
    Yalnız yaşıyordur. Yani kendine değer veriyordur.
    2 -1 ... vexillarius of theodopolis
  7. 7.
    34 yasindayim hayat sartlarindan dolayi askerden geldim geleli tek basima mucadele veriyorum.

ev isi yapa yapa ince detaylara kadar uzman oldum.
    ne memem buyudu ne regl olmaya basladim.

camasir makinesinin deterjan kutusunu gozünü bulasik makinesinde yikarim mis gibi oluyor aq.
    10 -1 ... beton baris
  8. 8.
    Kimseye müdanası olmayan, kendine yetebilen, eli kolu tutan aslan gibi adamdır.

yalnızlıktan korkmaz.
    Temizliği yapılsın, yemeği pişirilsin diye evlenmez.
    Mevzuları daha derin olan adamdır.
    11 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 9.
    Kendi isini kendi gormek icin varsin vurduyor desinler cokta seyimde derim.
    Ne var yani, ev isi mi koyar.
    Derinlemesine temizlik.
    4 -1 ... thug life nigga
  10. 10.
    Yorgun olmasıdır. Bilhassa covid yüzünden düzenli gelen yardımcıdan da olup, üzerine bebek de eklenince imanım gevredi, iflahım kesildi, pilim bitti, osuruğum düğümlendi, ayaklarıma kara sular indi, iki seksen uzandım ve diğer türlü deyimler...
    5 -2 ... antimatter