bugün

değişik, sinsi bir tip.

amacı nedir, ne değildir çözülmüyor da...
yeni evlidir.
sadece yatağı değil, hayatı paylaşmayı bilen erkektir.
adam gibi adamdır. Dolaylı yoldan karısına verdiği değeri gösterir. eşin senin canındır, diğer yarındır .ben kimsenin canın, diğer yarısının x kadar yorulmak varken 2x kadar yorulmasını isteyeceğini düşünmüyorum. Net!
hayatın müşterek olduğunu gösteren erkek tipidir.
toplumsal cinsiyetin yerleştiği zihniyetlere abes gelebilen durumdur.
pozitif ayrımcılık yapandır,has erkektir.
yapması gerekeni yapan erkektir.
karısı ile vakit geçirmeyi seven erkektir.
görsel
hasta olduğunda, yorgun, halsiz hissettiğinde onun yerine hepsini de yapar işlerin ne karşılığında sadece onun bir gülümsemesi bir sarılması bir iyi olması karşılığında. yanındayken zaten öyle büyük bir mutluluk yaşıyorken beraber bir şeyler yapmak ev işi olsa bile keyiftir.
Ne iyi insandır o. Tam evlenilecek adammış karısı da kapmış zaten ne diyeyim.
eğer eşiniz de sizin gibi çalışıyorsa yardım etmek sorumluluğunuzdur.
Adamdır o adam. Bende yardım edecem inşallah karıma. Buna Rabbim şahit olsun.
karısı olan şanslı erkektir.

bir evlensem,

ev işinde yardım etmeyi bırakın, evin bütün işlerini ben yapıp,

hatta çocuğu da ben doğuracam neredeyse.

öyle bir şey yani.
Adam gibi adamdır ayrıca hanımına yardım etmek sunnettir peygamber izinden gidiyor demektir top diyen arkadaş bu lafı söylemeden önce biraz dusunseydin keşke.
Aylık geliri karısının çenesini bastıramayan erkektir.
Bastırsa ev işleri için yardımcı tutardı.
iyidir.peygamber efendimizin sünnetidir.bu garip perde takarak sünneti yerine getirmektedir.15 yaşındaki oğlumun boyu şu an 1,72 zannederim bu hızla beni geçer.perde işini ona devrederim.
Yaşadığımız dönemde numunelik olarak bulunabilen erkektir.
(bkz: androjen)
Sahip olduğu xy sebebiyle toplumun ona biçtiği abuksabuk rollerden arınmış, eşinin kıymetini bilen, hayatın nefes alıp vermekten ibaret olmadığını anlayıp daha bilinçli ve vicdanlı yaşamayı seçmiş gonullerin sultani erkektir. Bulunduğu yerde opulup bas üstüne konması gerekir.
(bkz: ev işlerinde kocasına yardım eden kadın)

benim yasadigim durum için daha doğru bir tanım sanki. valla allah razı olsun hanımdan, üşenmez yardım eder arada.
Evlenecegim erkektir.

Nefret ederim ev isi yapmaktan.
Candır. Karısının yorulmasını istemeyen, benimle ilgilen yeter diyen adam gibi adamdır ve tabiki kocamdır.
normal erkektir. olması gerekeni yapıyordur. işten geldiği gibi ayaklarını uzatıp televizyonun karşısına geçen erkek falan değildir bildiğin öküzün önde gidenidir.