bugün

100 kişiye sorduk en popüler cevap: Akşam ne yemek yapacağız?

-ne yani 100 kişiye sormasan bu kadar popüler olmayacak mıydı bu cevap? öyle mi.
evlerinin hanımı olabilmişlerse sorun yoktur.
gereksiz yere ev temizliği yaparak hem kendilerini yormaları, hem de israf yapmaları.
ütüdür ütü.
biz ev hanımı olarak mobilya tozu almaktan, temizlik yaparken ayagımızın altında dolaşan eşlerimizden ve şu igrenç tüpçü, sütçü muhabbetlerinizden bıktık. Şaka lan şaka ne sorunları olacak. Ev hanımı işte, ev kedisi gibi yayıl bütün gün.biz ev hanımı olarak mobilya tozu almaktan, temizlik yaparken ayagımızın altında dolaşan eşlerimizden ve şu igrenç tüpçü, sütçü muhabbetlerinizden bıktık. Şaka lan şaka ne sorunları olacak. Ev hanımı işte, ev kedisi gibi yayıl bütün gün.
birine bağımlı yaşamalarıdır.
yaptıkları işleri abartmalarıdır.
şimdi sordum anneme sorunun nedir? diye
sensin dedi.
Annemin bana attığı fırçalardan istatiksel bir çıkarma yaptığımda sanıyorum kendisi iş yaparken benim dersler dışında masamda oturuyor olmam. Bu gibi durumlar için yapılması gerekenleri anlatıyorum.
1) Eğer benim gibi 20li yaşlarda üniversite öğrencisi bir kızsanız mutlaka yanınızda bir kitap bulundurun ve derslerle ilgili saçma da olsa açıklaması uzun bir bahane bulun. Bir yerden sonra yardım etmeyeceğinizi anlayıp açıklamanıza önem vermeyecektir.
2) Ortalıkta yarım saat gezinip annenize yardım gösterisi yapıp günü rahatlıkla tembellik yaparak geçirenilirsiniz.
3) Kardeşiniz varsa ona ders çalıştırın (bu anneye yardımdan ne kadar iyidir bilemiyorum) Ders çalıştırmasanız bile onunla iş birliği yapıp (zorla olması bu durumlarda mübahtır. Kardeşlerin her zaman tehtit edilecek malzemeleri vardır) yapabileceğiniz işler listesindekileri temizleyiverin.
4) Kaderinize razı olun ve cennetin ayakları altında olduğu annenize yardım edin. Siz de rahat edin biz de.
en büyük sorunları bütün gün evde yan gelip yattıklarının sanılmasıdır.

ayrıca her hafta en az 20 si gömlek olmak üzere bir yığın ütü yapmaları, her gün yaşadıkları bugün ne pişirsem derdi, her sabah boğuştukları dağınık evi toparlama mücadelesi, evin ekonomisini denkleştirme çabası gibi sıradan, ufacık, miniminnacık sorunları vardır!
Diğer bir kadının neden çocuk yapmadığıdır. Bu durum onlar için öyle mühüm bir sorundur, öyle bir önemlidir ki olur olmadık her anda, gerekli gereksiz her ortamda seri halde yokmu yokmu, neden neden, hadi hadi nidalarıyla kendilerinden geçerler. henüz düşünmüyoruz dersiniz ama geç kaldınız derler, düşünüyoruz kısmet bakalım dersiniz ayyyyy olmuyomuuuuuu sorun kimde derler. sorun yok baktırdık, tanrısal faktör dersiniz bununlada tatmin olmazlar, aralarında fısır fısır size baka baka konuşurlar sadece vahh vahhhh kısmını duymanızı sağlarlar. Arabaya kadar zor sabredip arabaya bindikten sonra ağlaya ağlaya eve gelirsiniz.
televizyon tozlanmış mı tozlanmamış mı...
vakitleri yoktur.