1. 124.
    hamurişi sevmeyen biri olarak benim için fark etmez.
    ... simgesimge2019
  2. 123.
    Baklava denen zıkkımın bütün olayı ince açılan yufkasıdır. E evdeki kocakarılar yufkayı ince açamıyor ki kardeşim oluyor sana löp hamur şerbetli börek.
    ... vigilante8
  3. 122.
    27 yaşından sonra dilinizde bu tatlının lezzet kilidi açılıyor.
    ... gokseninyerbenim
  4. 121.
    27 yaşından sonra dilinizde bu tatlının lezzet kilidi açılıyor.
    ... gokseninyerbenim
  5. 120.
    En nefret ettiğim tatlımsı şerbet ürünüdür ev baklavası seven teröristtir. En ünlüsü de yengenin yaptığı ev baklavasıdır, yengeler de sülalenin tehlikeli dinamitleri olan kıskaçlı akreptir.
    ... karma is my bitch
  6. 119.
    cevizli baklavaların nirvanası olan bu güzide tatlı adeta kişiye çocukluğunu hatırlatmaktadır.

eskisi kadar sık yapılmıyor gördüğüm ve duyduğum kadarıyla. artık herkes tatlıcılardan temin ediyor baklava ihtiyaçlarını. kısacası bir devir daha kapanıyor anlaşılan.
    1 ... rocko87
  7. 118.
    baklava dediğin Antep fıstıklı olur yoksa olmaz.
    cevizli herhangi bir tatlı bence o kadarda başarılı değil.
    ... vladimir vladimirovich putin
  8. 117.
    Yufkalı ceviz tatlısı desek daha doğru bence.

Basıyorlar cevizi hımınıkim hiç de sevmem. Hakikaten öve öve bitirememek vardır bir de içim şişer, bariz kötü ulan işte. Yani üzerinize alınıp yok efendim ben çok güzel yaparım falan demeyin lütfeniniz. Tersten ayetel kürsi okuyarak da yapsanız olmuyor.

Bakın abartmıyorum benim için kıytırık herhangi bir tatlıcıdan alınan fıstıklı baklava bunlara on basar.
    6 -5 ... pezevenk malik
  9. 116.
    Kanser deposu.
    1 -2 ... gelecege
  10. 115.
    Kusura bakmayın da abarta abarta bitiremediğiniz baklava. Bari Güzel olsa övün dicem de işi ustasına bırakın artık olmuyor. Yaptığınız baklava yufka arasına ceviz fıstık koyup önümüze atmışsınız gibi.

Baklava yapmakla övünmek ne.
    10 ... katyaportakalsuyu