bugün

Seni uyandırdığı andır. Uyarmana rağmen günlerce devam etmesidir. Sonuç s.ktir git bu evden olarak sonlanmış gerçek bir hikayedir.
kendi bulaşıklarını bana yıkmaya çalıştığı andır.
saçlarini etrafa saçıp dengesizce yemek tükettiği ve senden kıyafet isteği an tamamen öldürülesi değil manyakça katledilesi andır bence.
(#7826979) bir çok sebep var ama beni bu olay gülmekten öldürdü. tabi içten gelen öldürme hisside bi kenara.
ev arkadaşının inşaat isçileriyle evde parti verdiği andır efenim.
gece alkolden kafanız göt gibi olmuştur ve sızmışsınızdır. sabah yoğun bir baş ağrısıyla birlikte diliniz damağınız kurumuş bir şekilde uyanırsınız. yanıyorsunuzdur. hemen yanınızdaki su şişesine elinizi atarsınız. o da ne? içi boş. ev arkadaşınız içmiş. mecburen çeşmeden akan suya benzer şeyi içmek zorunda kalırsınız. o an işte bu andır...
tuvalet kağıdının son yaprağını kullanması.
Kız arkadaşı geldiğinde, hoşgeldin aşkım arkadaşta derse gidiyodu şimdi deyip evden çıkmana sebep olması.
yüksek sesle müzik dinlediği andır.
sabah namazı için abdest almaya kalktığında ayı çocuğu gibi gürültü yaptığı ve her abdest sonrası wc'den su samuru geçmiş edası bıraktığı anlar.
kaf kaf çekmesidir.eceli gelen yan oda da kaf kaf çeker...az kaldı bekle cehennem birini daha havale yapıyorum...
uyandırmaya çalıştığı an.
param yokken borcunu istediği andır.
bir hevesle mutfağa gidip, kendinize aldığınız yiyeceği(içeceği) bilgisayar başında afiyetle yemeyi(içmeyi) hayal ederken, onun tarafından çoktan yenmiş olduğunu fark ettiğiniz andır.
bornozunuzu tuvalet kağıdı niyetine kullandığı andır.
tabağın içine izmarit atması, rezervuarı olmayan alafranga tuvaleti kullanma ısrarı, bilgisayara dalıp sizin varlığınızı unutması...
temizlik yaptığı günün akşamı bir kaç saatliğine dışarı çıkıp eve geri geldiğinde sigara kokusu, cips, çekirdek çöpleri ve yere dökülmüş, yapış yapış olmuş kola ile karşılaşılan andır o an.

bir kaç saat içinde bunları daha saymadığım bir çok seyi yaptığına inanamıyorum. başarı böyle bir azim işte..
eve ortak olmayan bir arkadaşını çağırıp * alem yapması. *
- senin kıyafetlerini giymemesini söylemene rağmen giymeye devam etmesi.
- senin onca para verip aldığın ayakkabıyı 'kanka benim krampon yoktu' muhabbetine giyip daha sonra ayakkabıyı kenara açılmış olarak teslim etmesi.
- gecenin saat 3'ünde sarhoş bir şekilde kızlı erkekli 10 kişi eve gelmesi. (yılbaşı hariç)
- yatağımda misafir sevgili ağırlaması.
- arazi dersi öncesi jeolog çekicimi masayı tamir etmek için alıp sonra yerine koymaması, bulamayınca arazi dersinde kalmam.
hergün eve baska bir kız atıp sizi uyutmaması.
ev arkadaşını acı çekmeden nasıl öldürebilirim dedirten başlık.

dip not: başlığı açan yazarın engin tecrübelerinden yaralanmak isteyen yazarımsı dipnotudur.(gayet ciddi)
güncel Önemli Başlıklar