bugün

ev arkadaşı bulamamış kiralardan bıkmış usanmış bireyin ya da evsiz kalmış kalacak yeri yurdu bulunmayan kendini sıcak bir ortama atmak isteğiyle yanıp tutuşan öğrencinin okul panosuna astığı yürekleri parçalayan yazı.
--spoiler--
merhaba ben seda;
yalnızlığımı giderebilecek , samimi , çalışkan , temiz , içkisi ve sigarası bulunmayan bir ev arkadaşı arıyorum.
adres: bla bla bal. tel:xxxxxxxxxxx
--spoiler--
sen ev arkadaşı değil, koca arıyorsundur kızım. *
istanbul'a geleceğini kurmak için part tıme iş bularak gelmiş ve üniversite öğrencisi olan ev kirasını paylaşmayı isteyen güvenilir kişidir.

çok zor durumdayım be sözlük.

ev arkadaşım askere gideceği için ev arıyorum. Öğrenci olan veya çalışan, kirasına ortak olabileceğim birini arıyorum.

çok gördüm burada zor durumda olana, acısı olana yardımcı olan kişileri.

ev arkadaşı arayan, yardımcı olabilecek olan birileri varsa ulaşsın özel'den.

bıuraya bile yazacak duruma geldik.

istanbul beni yendi arkadaş. *
altında binbir türlü gizli emelin yattığı olaydır.

--spoiler--
merhaba
29 yaşında bir bayım. bayan ma.sör arıyorum.profesyonel ma.saj yapabilecek bir bayan arıyorum.lüftfen beni yanlış değerlendirmeyin.sadece gerçekten ma.saj yapacak birisi...
bla bla bla
--spoiler--

olaya dikkat yalnızca ma.saj. * *
ilanin altina hep " o zaman evleneceksin " diye benimde ilan vermeyi dusundugum, kisisel istek ilanidir.
(bkz: sözlüğün sarı sayfaları)

(bkz: doktordan temiz araba)
(bkz: bizimle çalışmak ister misiniz)
(bkz: son ütücü aranıyor)
ciddi ciddi aramanın önemli olduğunu gördüğümüz cümle*
terliklerimi arıyorum ama başka bir başlık açmam gerekir mi diye düşündüm baya başlığıdır.
(bkz: uludağ ilan)*
bana uyar insansa eğer diyebilceğim konudur.
(bkz: kayıp ev arkadaşını yaşlandırma tekniğiyle bulduk)
(bkz: yaran ilanlar)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: sen istiyor duj)
eğer Adana'da evi olan varsa bana ulaşmasını dilediğim başlık

not: kira veririm
birmingham da yaşayanlara duyrulur, sigara içmiyorum, hayvan beslemiyorum, temiz bir insanım. kiraya ortak olurum
zor durumda kalmış yazar talebidir.
Iki kisi yasadigimiz 3+1 evimize 3. Bayan ev arkadaşı arıyorum istanbul bahcelievler
ilgilenenler pm
edit: up
http://m.uludagsozluk.com/e/25889214/
ilgililere duyurudur.
istanbulda evet.

Ama evim yok. Sizin yanınıza gelicem .ss

iletişim dm.
Evde evcil hayvana müsade eden bir yer olsun diye eklemeyi unutmuşsun, site yönetimi içeri almaz, kapıda kalırsın maazallah. Meh meh meh.