bugün

hali hazırda mevcut bir ev arkadaşı ile ev aramak daha mantıklı bir davranıştır. tabi imkanlar herkes için aynı değildir.
çıkarılan ders: ev arkadaşı candır canandır bazen yalandır..
iş, okul ya da farklı sebeplerden dolayı birlikte yaşayacak insan arama amaçlı sarf edilen sözdür.
an itibariyle yayınladığım ilan.

aramızda duygusal bir bağ olmadan, sadece kiraya ortak olabilecek birisini arıyorum.
birlikte oturmak yok, özelimizi paylaşmak yok, birbirimizin odalarına girmek tehlikeli ve yasak. şahsi eşyaları izinsiz kullanmak yok. cep telefonu numaramızı dahi bilmeyeceğiz birbirimizin.

dudak uçuklatan kira ve elektrik, su faturalarının masrafını karşılamak ve maddi açıdan bir nebze de olsa çift taraflı bir rahatlamaya varılmasını hedef almak için bir araya gelmiş 2 kişi olacağız sadece. ilgilenen ulaşsın.
bidaha aktif ettigim ilan. üstteki önceki entrymi de yapiştiriyorum bakmaya üşenene;

"an itibariyle yayınladığım ilan.

aramızda duygusal bir bağ olmadan, sadece kiraya ortak olabilecek birisini arıyorum.
birlikte oturmak yok, özelimizi paylaşmak yok, birbirimizin odalarına girmek tehlikeli ve yasak. şahsi eşyaları izinsiz kullanmak yok. cep telefonu numaramızı dahi bilmeyeceğiz birbirimizin.

dudak uçuklatan kira ve elektrik, su faturalarının masrafını karşılamak ve maddi açıdan bir nebze de olsa çift taraflı bir rahatlamaya varılmasını hedef almak için bir araya gelmiş 2 kişi olacağız sadece. ilgilenen ulaşsın."
Arkadaşın böbreği kendisine fazla sanırım.

Burada mı?
Evimin bir odasi 800 liraya kiraya veririm. Basvurular dm.
sen bu ilana cevap verecek adam bul ben de saçlarımı üç numara yapayım.
adam alenen kaçakçılık yapacak belli. o ne öyle odaya girme, telefon vermem.. peh!
Bir ilan. istanbul'da ev arkadaşı arayan varsa bana ulaşabilir.
üniversiteler açılmadan sözlük ev ilanlarına aracılık edebilirse, hayır duası eden çok olacaktır.
Kadıköy ya da üsküdar'da oda kiralayan varsa talibim
Kira aksamaz
Düzenli ödeme yapılır.
Dekan varsa, bende arıyorum.
bunu şöyle de okuyabiliriz;

aylık geliri benden otlanmayacak seviyede ( zengin olsun ben ona otlakçı olayım)

ortam insanı ( kız çevresi olsun bize de ekmek çıkar)

sosyal olsun ( üsttekiyle aynı)

arkadaş çevresi olan ( onlardan da otlanırım)

cinsiyet farketmez ( kız olursa güzel şeyler yaşayabiliriz heheh)

iş bu entry, herhangi bir yazarı hedef almamaktadır.
Zorda kalmadıkça almayın alırsanız da sosyal olmayan evde takılmayı seven beyin gelişimini tamamlamış bireylere bakın.
millet zıplamış yuvarlanmış ama, söz konusu il ve ilçelerin de acıkın tutması lazım.
Son zamanlarda artan kiralar sonucunda arttmis olan arayış.
sahibinden'de istanbul kiralık ev ilanlarının, özellikle beşiktaş, şişli, sarıyer, kadıköy gibi ilçelerdeki ilanların %70i bu başlığı içeriyor. odalar nerdeyse 4000 liradan başlıyor. odalar.

şaka gibi.
güncel Önemli Başlıklar