bugün

muhtemelen türk kızı olup, kirada yaşamak istemeyen kızdır. pazardan giyinir lakin halam paris'ten getirdi der. evde türk kahvesi yapıp starbucks bardağında içer. bu devirde hala gümüş yüzük takıp, utanmadan bir de sevgilim aldı der. e be deli kız! sevgilinin alabildiği en pahalı şey kıytırıktan bir gümüş yüzük. daha ne evi istiyorsun kiralık girl? hayır, daha gençsiniz kızlar, evlenin sevişin, başkasının evinde olmuyor mu? bal gibi olur. hiç olmuyor derseniz de bana gelin, ben sizi emlak sahabı yapar yapar salarım.
ibnedir. o mahalden uzaklaştırılmalıdır.
kelime oyunu yapan kızdır. ev almazsa tabiki -ev-lenemezler.
(bkz: tektaş almassan vermem)
(bkz: kadınla ilgili her başlığı kız diye açan erkek)
o damat adayından ilk vermeye mahsus bir ev alamazsa hayatta ev'lenemeyeceğini bilen kızdır. muhtemelen beyni ceviz büyüklüğünde, kalbi de farenin kalbiyle kıyas kabul eder düzeydedir. kendini otoyol kenarında bekleşen beden tüccarları gibi bir yere koyduğunu göremeyecek kızdır... yazıktır...
Aptalca bir fikir.
ana babayla yaşamayı çekemeyen, evinin kadını olmak ve evin tapusunu isteyen kızdır.
kurbağa prense "sarayı da üstüme yapçan, yoksa öpmem." diyen prenses familyasındandır.

http://www.karikaturnet.c...karikaturleri/kurbaga.jpg
gerçek hayat ile simülasyon arasındaki farkı çözemeye çalışan kızceyizdir.
esra erol da evlen benimle, zuhal topal la izdivaç ve su gibi programlarında bol miktarda görebilceğiniz kız tipidir.
evi yokmuş, ailesiyle yaşıyormuş, maaşı azmış, o zaman ben elektrik alamadım.
materyalist insandır. hayatı boyunca bu tür boş uğraşlarda bulunur.
taliplerini izdivaç programlarında arayan kızdır.