bugün

önermediğim eylemdir. ev örümceğinin zararı yoktur çünkü.

@1 ağlattın kardeşim.
Orumcege zarar vermemek isteyen insanlarin yaptigi anlayisli bir davranistir.
Flamethrower kullanmak varken çok absürt duran fiildir.
ev örümceğinden sonrasını okumadım.
örümceğimiz hmm. sahiplenme eki oldu duygusallaştım bak şimdi. o da ailemizin bir ferdi sonuçta.

örümjüqler ürkünçtür. hele kıllı bacakları olanlar.
Biz yıllardır beraber takılıyoruz. Yakaladığım bocukleri onun agina koyuyorum.
incitilmeden yapılırsa ömrüceği koruyan harekettir.
ev arkadaşımı dışarı atamam.
herkes alanının sahibir.
bir horozum vardı .evde bakıyodum hamam böceği var kafesini açıyordum bir dalıyordu böceklere soylarını kurutuyordu.örümcekleride manuel olarak yakalayıp ellerimle besliyordum taki ev sahibi horoz besleyemessin diyene kadar.mecbur birine vermeye gönlüm el vermedi napayım seni dedim sanki anlamış gibi boynunu uzattı öldür dermiş gibi hayatımda en çok ağladığım zamanlardandı.ulan nerden hatırlattın bana horozumu.ağladım aq mutlu musun.ben onu daha civcivken tüyleri yokken almıştım.
tuvalete de atılabilinirdi.
Kardeşim ne yazmışsın ya sanki bizim eve girmiş hayvan. Okurken yaşamak böyle olsa gerek. Algı perspektifim değişti.*
Anneniz, kardeşiniz veya hanımınızın gözünde superman olursunuz. Arkadan fon müzik anımsayıp pencereye doğru yönelip sallarsınız böceği özgürlüğüne.
Ben genelde elimle atarım. Uzun bacaklılar biraz korkutucu olabilir ama hiçbir zararları yoktur. Asıl zararlı olanlar hamam böceği türleri. Onlara çıplak elle dokunursanız dizanteri yapar.
peçeteyle alırsın sonra camdan aşağı atarsın fakat o ağını atar ve peşini bırakmaz...
ben annem gormedigi surece hic dokunmam birakirim yasasinlar.
sonucta kimse olumu hak etmiyor.
asla tercih edilmemesi gerekendir. öldür gitsin.
öldürmek yerine daha mantıklı olan harekettir.
Ev örümceğine uçmayı öğretmeye çalışan iyi niyetli insanlardır.
Hilal taktiğinden sonra gelen milli saldırı taktiklerimizden biridir.
Umarım ölmüyordur.
Peçete ile olmaz o. Bir plastik bardak ve bir kağıt havlu alacaksınız. Önce zavallı canlının üstüne bardağı kapatacaksınız. Sonra bardağın kaldırmadan altına kaydıra kaydıra kağıt havluyu sokup örümceği kağıt havlu ile bardağın içine hapsedeceksiniz. Sonra havlu açılmayacak şekilde bardağı ters çevireceksiniz ve örümceği yakalamış olacaksınız. Arkadaşımızı bardağı silkeleyerek dışarı atabilirsiniz ve o da hayatında yeni serüvenlere çıkabilir.i
tahta kundurayla ezmek daha iyi hele de tarantula gibi bişeyse.
Geri eve gireceği ihtimalini düşünüldüğün de öldürülmesi gereken bir haşeredir.
Mazide yaşanmış elim bir olay.
güncel Önemli Başlıklar