1. 1.
  son dönemlerde herkes eurovisionu önemsemiyorum desede önemsediğinin ortaya çıkmasıdır. twitter, facebook ve sözlükde herkesin eurovisionu konuşması bunu kanıtlamıştır.
  2 ... ygz45agaoglu
 2. 2.
  kazanalım da seneye trafiğimiz kilitlensin değil mi?
  -eziyet!
  1 -1 ... yo dostum yo
 3. 3.
  milli duyguların ön planda olduğu gerçeği.
  2 ... etsiz lahmacun
 4. 4.
  hangi ülke dost hangi ülke düşman anlamamıza yaradığından dolayıdır. o puanlama heyecanını yaşatmasının da bir nebze etkisi vardır. ayrıca bu eurovisionu acun düzenleyip formatı bize uydursaydı varya dünya çalkalanırdı resmen.
  2 ... kehribariye
 5. 5.
  önemsiyoruz arkadaşım, biz militarist bir ülke olduğumuzdan dolayı milli duygularımız diğer ülkere göre daha ağır. bazı konularda daha hassasız. mesela elin gavuru bayrağını don diye giyerken biz el üstünde tutuyoruz, o yüzden bu tip organizasyonlarda duygularımızla hareket etmemız normal. ha bence asıl çelişki diğer ülkelerin 'yek yea biz eurovision'u hiç sklemiyoruz aslında' tavırları. bu organızsyonun kurucuları adamlar zaten, niye iplemesinler. sadece biz nasıl tarkan'ı çıkaramıyorsak, çıkmıyosa adamlardaki megaünlüler de çıkmıyorlar, daha tecrübesiz elemanlara çoğunlukla şans veriyorlar. bence olay bu.
  3 ... lanet olasica federal
 6. 6.
  normal bir durumdur. bayrağımızın dalgalandığı her organizasyonu önemseriz.
  2 ... larsmon
 7. 7.
  Uluslararası her organizasyonu önemseriz bayrağımızın dalgalanması amacından.
  3 ... nemutluturkumdiyene
 8. 8.
  trt nin bilerek seçtiği bir yahudi,hilali yıldızı ve türkün kanını yani bayrağını namusunu temsil ediyor,bence bu ülkenin artık mezhebi iyice genişlemeye başladı,böyle bir ülke için milliyetçiliğimizi tekrar sorgulamamız gerekir...
  1 ... pawn
 9. 9.
  olay bayrakta bitiyor, türk milleti olarak bayrağa karşı zaafımız herkesten fazla. ne kadar içi boş, şov yarışması olduğunu bilsek de, ne kadar siyasi durumların etkili olduğunu anlasak da, insan yine de bi kazanmasa bile yerlerde sürünmesin diyo yani, evet diyo..
  2 ... bedaliza
 10. 10.
  "bizim hakkımızda ne diyorlar acaba?" merakı ile beslenen milli duyguların oluşturduğu gerçektir.

  eurovision u önemsediğimiz gerçeği
  ... bir tutam ot