1. 1.
  kimilerinin hey gidi günler hey diyerek iç geçirdiği yıllardır.

  mesela bir stevemcqueen olsun, bir deep olsun bu yılları birebir yaşamışlardır. o yıllarda güvercin besleyen bu arkadaşlarımız, türkiye'nin rusya'ya tam puan vermesinde önemli rol oynamışlardır. ee ne demişler? ne kadar güvercin, o kadar oy.

  bir rivayete göre yıllarca çatılarında güvercin besleyen bu arkadaşlarımızdan esinlenilerek deli yürek dizisinde ki kuşçu karakteri de ortaya çıkmıştır.

  kuşçu'nun "aşk adamı öldürür yusufum" lafının telif hakları stevemcqueen'dedir. kendisi yusuf ismini çok sever.

  ayrıca kuşçu'nun çay demleyip, koyma sanatı da deep'in kopyasıdır. deep çok iyi koyar, çay koyar yani..

  zaten başka bir rivayete göre de bu arkadaşlar fenerbahçe'nin türkiye kupası almasını diğer arkadaşlarına güvercin yoluyla haber vermiştir.

  neyse geçelim eurovision'a.. iletişim sağlanırken teknolojik imkanlar olmadığından, geçmiş dönemlerden beri antik tiyatrolarda yapılan, mezopotamya ile yukarı ve aşağı ayrancı ülkelerinin katıldığı eurovision yarışmasına insanlar oy göndermek için güvercinlerini kullanırdı. çünkü o dönem haberleşme aracı buydu ve katılım öyle sağlanıyordu.

  ufak bir not: bu entry gerçekleri yansıtmamaktadır, tamamiyle hayal ürünüdür.
  5 -4 ... salca
 2. 2.
  (bkz: cepten yadık bari dumanla haberleşelim). repliğine benzer cümle
  ... zerokey
 3. 3.
  almanların işe şahin karıştırması ile yalan olan hede. gerçi sms den daha iyiydi bi bakıma. sms çıoktı mertlik bozuldu kardeşim.
  ... dr fatality