Advertisement

 1. ?.
  heyecanla yapıldığından mıdır nedense artık, insanı mest eden bir şarkı henüz çıkmamıştır. kendi ülkemiz dışında eurovision şarkılarından kaç tanesini hatırlıyorsunuz? hangisi best seller da yerini aldı?
  2 ... ali ekber rodos
 2. ?.
  zamanında abba gibi patlama yapan örnekler de çıkartmış olmakla birlikte genel anlamda mantıklı bir önermedir. özellikle zirve noktalarını da unutmamak lazımdır. *
  (bkz: opera)

  (ama geçen seneki fairy tale de fena parça değildi itiraf edelim.) *
  ... usualsuspects
 3. 1.
  hep özenti parçalarla katılma hevesimizden mülhem hadisedir. elin rusu yunanı bizim ritmimizle bizim çalgılarımızla resmen şov yaparken biz hala batı müziği yapacağız birilerine yaranacağız diye bi tarafımızı yırtıyoruz afedersiniz.

  ha etnik müzik dediysek neydi o rimi limi ley miydi, limi limi lay mıydı * öyle uyduruktan kasılmış şarkılar değil elbet. her yörenin her bölgenin apayrı bir canlılığı var. rock pop bir yere kadar. özgün olmak lazım.
  -1 ... intiharetmeleyla
 4. 2.
  belli bir süreyi aşmamak kaydıyla ısmarlanarak yapılan şarkaların normal sonu. arada iki üç tane güzel çıkabilir, pek bir şey beklememek lazım. bu yarışma ancak bir haftasonu ev eğlencesi olarak kalmalı. türkiye'de insanlar dizi izlemekten bunun gibi eğlence programlarını ve onun mantığını unuttuğu için yılda bir kere gelen çok önemli bir milli müsabaka havasına bürünüyor ama işte. volkan konak'ın yaptığı program gibi düşünün, amaç iyi vakit geçirmek. tamam?
  ... newman