bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  sanırım eurovision un havasından mıdır suyundan mıdır ya da oraya katılmanın şartlarından biri midir tam anlamadığım ama üzerine kafa yorduğum hadise. böyle olduğu yerde zıplıyolar falan kameraman dolgularına kadar yaklaşıyor sonra bir geri çıkıp tekrar giriyor falan... kameraman önceden diyor sanırım bakın 12 puan alırsanız direk dalıyorum babalar diye. bir tek ingiltere'ye demiyordur heralde. neyse. sonuçta 12 puan almak çok bir bok da değil hiçbir iddiası olmayıp da 12 puan alanlar da çıldırıyor anlayamıyorum bu olayı. bizimkiler aldı mı hiç 12 puan bilmiyorum da aldılarsa da yaptılar mı bilmiyorum. yaptılarsa biri bana deyiversin de sileyim mor ve ötesini.
  5 ... kobrullah
 2. ?.
  bir de onu bunu öpenleri vardır, fırsat bu fırsat deyip dansçılar şarkıcılara yumulmaktadır...sevinsinler tabi.
  4 ... balyancho
 3. 1.
  geçen sene şampanya patlatan bile olmuştu, ve aşırı olmamakla beraber haklı insanlardır ve ne yazık ki dereyi görmeden paçayı sıvamaktır çoğu zaman da...
  1 ... friday night
 4. 2.
  bizim azerbaycan'dan 12 puanı almamızdan sonra mor ve ötesiler delirmemişler gayet cool karşılamışlar ve bitse de gitsek havalarından taviz vermemişlerdir. ulan tamam yarışmayı sallamıyorsunuz ama insan 2 bayrak neyin sallar.
  2 ... taharetmuslugu
 5. 3.
  mor ve ötesi 12 puan aldığında yerinden kalma gereği duymadan gülümsedi sadece. efendiliklerini her zaman korudular. onlara da bu yakısır.
  3 ... kansob
 6. 4.
  yunanistan temsilcisinin bir an kamera ile sevişeceğini sanmmama sebep olan olaydır.
  ... my moon
 7. 5.
  en dellenenleri almanlardı, neyse ki bir kez fırsatları oldu.
  1 ... balyancho