bugün

eurovision'a katılma kampanyası başlamamış tek türk vatandaşı olmasından dolayı, babamın, bizzat benim başlattığım ve yönetecek olduğum eurovision'a katılma kampanyasıdır..
ses falan yok ama otoriter bir adam..

- levent, 12 points.. hürmetler..
+ hey aslan babacım be..
evet sahneye babayı alıyoruz.
ödül sonucunda da babayı vermeleri ile sonuçlanacak yarışma.

edit: bu entry yanlış anlaşılmış. babalar ve baba adayları mesaj attılar. babayı almak neden kötü olsun. babaların değerini o avrupalı anlayamaz zaten.
senin baban katılır türk sanat musikisi ile, benim ki katılır türk halk müziği ile.

arada daha ne türküler çıkar. üff . hayır baba zaten yarışmaya kahvedeki arkadaşları ile gideceği için mına kor oraların. ekranları başındaki tüm avrupalı kızlar kadınlar salyalarını akıtarak izler, haşin gaddar sert türk erkeğini.

hele birde o babalar, göbek dansına ağzında sigara ile başlarsa. arada bir de birbirlerine o performans esnasında muck muck hareketi yaparlarsa kasığa.

işte o an oylar akar gider. ermnistnadan, hatta, papua yeni gine den bile 12 puan alırız.

zaten baba oraya giderse ana evde durmaz. mahallenin kadınlarınıda alır gider. e çocuklarda durmaz. pistte gezinen türk çocukları. oh oh.

hele salonda yaprak dolma yapmış türk kadınları. yarışma görsünler be.
(bkz: eurovision a hep birlikte katılalım)
(bkz: kampanya olayını bitirelim)
(bkz: senin ki mi benim ki mi)
(bkz: eurovision babama katılsın kampanyası)

(bkz: eurovision modifiyeli baba)*