bugün

eurovision yarışmasının sadece türkiyede ciddiye alındığı avrupada pek fazla ciddiye alınmadığı için gerçekleştiğinde çokta önemsenmeyecek olay.
tüm dünya da olmayan karizmayı çizdirmektir.
mor ve ötesi gittikten sonre herkes gidebilir. zira kalite bakımından pek farkları yok. sadece biri pop diğeri rock tarzında.
bizden başka kimsenin siklemedeği bu anlamsız yarışma için, ajdar'a ab diye şarkı yazdırıp yarışmaya göndermekle, avrupaya da, o yarışmaya da tarihi bi ayar verebileceğimiz kanısındayım. ben şahsen götümle gülerim... *
asla düzenlenmemesi gereken kampanyadır.
(bkz: genckan eurovision a katilsin kampanyasi)
katılması halinde yunan şarkıcı nihatidis doganikos ile birincilik için kapışacağı aşikardır.
(bkz: böyle göte böyle yarrak) *
(#3443906)
Avrupa'ya tarihi bir ayar vermek için sonuna kadar desteklediğim kampanya. Oylar ne de olsa siyasete göre gönderilmiyor mu zaten...
desteklemediğim kampanya.

bence cankan katılmalı, ajdar buz pateni yapsın. ellerine çikita muz alsın.
(bkz: ulan yine mi ajdar yine mi yeter be yav!)
saçmalığa saçmalıkla katılalım şeklinde düşünüldüğünde akla mantıklı gelen saçmalık.
(bkz: ajdar diyene ajdar katılsın kampanyası)

not: işbu entry ajdarları koruma derneği fahri başkanı rc cola tarafından girilmiştir.ironinizi yerim sizin ben ne tatlı şeysiniz öyle.
Rimi Rimi Ley'li Gülseren'i gördükten sonra "neden olmasın?" dedirten kampanya.
sonuna kadar destek çıktığım kampanyadır.

böyle organizasyona böyle şarkıcı gerek.

madem herkes komşusuna oy veriyor,

(bkz: öptüm sizi şapşup)
nasılsa komşu komşuya veriyor, şarkıcıı yada şarkıda farketmez..

ajdar çikita muuuz muuuz muuuz şarkısıyla ilk 3 e girebilir belki , ama sondan ..
katıldığı sene olmasa da ertesi sene kim katılırsa katılsın türkiye'nin kesinlikle birinci seçileceği kampanyadır. ajdar'ı gösterip sonra herhangi bir kişiye razı etmek kolaydır. tebrik edilesi bir kampanya fikridir.
"zaten vokal okuyor şarkıyı , ha ajdar katılmış ha hadise" dedirten kampanya. ayrıca ben inanıyorum bu marjinal (?) duruşuyla ajdar 4. olur en kötü ihtimal.
ilk 10 garanti,
azerbaycan 12 puan,
gurbetcilerimizin yasadigi ülkelerden puanlar,
ilk bes bile gelebilir.
ayrica böyle yarismaya bu adami layik gördük ayari verilebilir.
sonuna kadar destekledigim kampanyadir.
Bence hiç bir sakıncası yok zaten onlar bizim şarkılarımızı anlamıyorlar. Kim ne derse desin siyasi yönü ağır basan bi yarışma yani en kötü 5. olur...
miadını doldurmuş kampanyadır.

edit: imla, sukurusuna teşekkür ederim.
eurovision u ciddiye almadığımızı gösterecek kampanyadır.
kahtalı mıçı,cankan ve ismail yk yi de yanına verek,müslüm de arkada bilek dansı yapsın;kovalasınlar bizi.
Düzenlenmesi gereken kampanya, ajdarın da katılması gereken organizasyondur. Daha önce de değinildiği gibi bu organizasyonu en ciddiye alan ülke biziz. Bu organizasyon ise tam bir fiyasko neden fiyasko olduğunu da takipçisi olan herkes iyi biliyor, komşu ülkelerin birbirlerine ikram ettiği yüksek oylar. Bundan yaklaşık 4-5 sene önce ispanya yı temsilen bir arkadaş katılmıştı onu gören ajdar a kurban olur o derece bunun da verdiği gazla bence ajdar anık eurovision a katılmalıdır.
(bkz: çikita banana)
(bkz: mint mint)
güncel Önemli Başlıklar