bugün

eurovision-turkey.com/portal/poll/index.php adresinde de görülen türkiye'den eurovisona kimin gitmesini oyladığımız ankettir. listede ismail yk sibel can gülşen tuba ekinci tarık mengüç gibi güzide sanatçılarımızında yer aldığı ankettir.

edit:ayrıca oylama duman ile seden gürel arasında geçemektedir. dumanın askerde iken finlandiyadaki eurovisona nasıl katılacağı da bir soru işaretidir.

(bkz: eurovision a ismail yk gitsin kampanyası)
hali hazırdakiler için;
(bkz: eurovision a ankarali namik katilsin)
(bkz: eurovisiona dorion katilsin kampanyasi)
e sorulması bile ayıp

(bkz: ajdar anık)
kalbimin ruya ersavci diye attıgı ankettir...
redd gitsin.
(bkz: ben)
en azından rimi rimi ley den daha çok oy alarım.
ajdar ı tek geçerim
bülent ersoy
bu seneki eurovision rock ağırlıklı olacakmış... türküz bir, altta kalır mıyız hiç...o zaman... tabii ki cenotaph!!!
can-kan ya da gençkan kardeşlerimiz de alternatifler de olmalı derim.

buyrun mal bu: http://www.youtube.com/watch?v=7JOcbO4Hiec

http://www.youtube.com/watch?v=zl5Q4AJVrLE
(bkz: ajdar) *
(bkz: hadise)
(bkz: gelen var mı ben gidiyorum)
batıyla doğunun müziğini en iyi sentezleyeceğindenkenan doğulu ya da hande yener olmalı gibi geliyo bana. ayrıca çok da kuvvetli gırtlakları var.

çok şükür yarabbi şükür, anketimi de doldurdum evelallah!!
yeni türkü gitsin. hepsi kendi alanında usta birçok enstrümancı ve harika bir yorumcu...üstelik her telden dinleyicisi olan bir müzik grubu....ve sahneleri çok keyifli! e daha ne olsun?
edit:ama ankette yok,tuh!
(bkz: ananı al git burdan)
bülent serttaş, ferhat güzel ve mahmut tuncer'in komedi dans üçlüsü olarak katılması ho$ olabilir.
hiç kimse gitmesin dedirten organizasyondur. artık bu sorunsalin kabak tadı verdiği aşikar oldugundan katılmaya hak kazanan ulkelerin artık boyle bir organizasyonun hiçbir manası kalmadığını tüm avrupaya göstermelidir.
tarkanın gitmesi ödülü garanti kılar.
(bkz: ajdar anık)
tarkan gitsin, şarkıda ingilizce olsun. ama mümkünse pembe parıl parıl bir şey giymesin
mehter takımı
eurovision formatı denen hedeye pek uygun olduklarını fark ettiğim, öyle ki ilk çıktıkları günden beri sanki eurovision'a katılmak için grup kurdukları hissini veren; gerek kostümleriyle gerek danslarıyla, gerekse şarkılarıyla formata ziyadesiyle uygun olan, hepsi grubu olabilir. evet hemde hepsi olabilir.

e) hepsi
bugün hurriyet kelebek eki yayın koordinatörü cengiz semercioğlunun açıklamasıyla anketin bitmesini kutladığımız andır. ben demiştim demek istemem ama son haberlere göre sanırım kenan doğulu katılma konusunda trt gerekli baskıyı şarkıcı kişiye yaparkene ellerinde bulunan eski trt çocuk korosu görüntülerini kurtarmakta tehdit ediyormuş.
kelebek.hurriyet.com.tr/yazarlar/5525233.asp?yazarid=105&gid=90
(bkz: kacak kelebek)