1. 1.
  30 ocak akşamı saat 21'de yayın hayatına başlayan kanal.
  dolmabahçe sarayı'nda yapılan konuşmalarının ardından saat 21 olduğunda, kanalın merkezi lyon'a bağlanarak euronews türkçe masası açılışını yaptı. ilk görüntüler ise başbakan ile yapılan röportajdı.
  türkçe masası'nda çalışanlara da mikrofon uzattılar. hemen hemen hepsi izleyicilerin kanala sahip çıkmalarını istedi. çoğu gayet mutluydu. türkçe masası'nda 17 kişi çalışmaktaymış. ana kanalda ne gösterilmekteyse türkçe kanalda da o gösteriliyor. ek olarak yapılan bir program yok. ama ilerde türkiye'den daha fazla haber gösterilecektir umarım.
  türkiye'de olup bitenler bu tür kanallar tarafından ya kendi bakış açılarına göre, ya eksik ya da abartılı bir biçimde sunulmaktaydı. bu sayede artık haberler daha doğru ve objektif bir biçimde verilir ve dışarıya doğru tanıtılırız. son olarak hayırlı olsun diyoruz.

  http://tr.euronews.net/
  1 ... darkness nights
 2. 2.
  turksat 1c 42 e, 11919/2444 (v), v : 1012, a : 1013, p : 7195.
  1 ... darkness nights
 3. 3.
  http://www.vatanbir.org/h...818/euronews-artik-turkce
  1 ... bir nick var benden iceri
 4. 4.
  haberleri hic abartisiz ve son derece basit bir sekilde dile getiren gercekten iyi bir haber kanali.yorumsuz bolumu de oldukca ilgi cekici.
  1 ... cultman
 5. 5.
  keşke altyazıları da türkçe geçseler dediğim kanal.
  1 ... darkness nights
 6. 6.
  haklarındaki iddialar için :

  http://www.odatv.com/n.ph...t-kadrolasmasi-2302101200
  1 ... darkness nights
 7. 7.
  son zamanlarda gerekli performansı göstermeyen kanal.
  1 ... darkness nights
 8. 8.
  20 kanallı televizyonumuzda ntvspor ile en fazla izlenen kanal konumundadır. Listemizde star tv bile yokken nereden geldiği belirsiz bu mütevazi çeviri kanalı severek izliyoruz. Kendini tekrar ediyor olmasını istikrara bağlıyorum. Haberler çeviri usulü geldiğinden avrupa gözüyle dünyayı izleyebilmek mümkün. Yeterince tarafsız.
  Değinmeden edemeyeceğim haberleri sunan abinin çok garip bir stili var. Geçmiş zaman eklerini uzatıyor. Bende onun gibi okumaya başladım.
  Sevsinler.
  1 ... mubayka
 9. 9.
  izlenesi haber kanalıdır.saçma sapan haberler verilmez ciddi konular üzerinde durulur.tabi ki batılı bakış açısı ile verilir.
  3 ... zahi
 10. 10.
  Şu anda putin'in canlı konuşmasını yayınlıyor.

  Putin çok sinirli..
  1 ... f3lix