bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  isviçre'nin basel, fransa'nın mulhouse ve almanya'nın freiburg kentlerinin ortasında bulunan ve üç ülkeye de çıkışı olan havaalanı. euroairport olarak da adlandırılmaktadır fakat bilinen adı basel mulhouse havaalanıdır. buraya sabiha gökçen havaalanından da easy jet'in nispeten ucuz uçuşları vardır. basel yönüne direk toplu taşıma araçları ile gitmek mümkünken mulhouse yönüne gitmek için taksiyle en yakındaki tren istasyonuna gitmeniz ya da oldukça seyrek kalkan otobüsü beklemeniz gerekmektedir.
  3 ... queraimo
 2. 2.
  easy jet'den sonra pegasus'un da karşılıklı olarak uçuş düzenlemeye başladığı fransa-isviçre-almanya sınırındaki uluslarası havalimanı. teknik olarak basel'de iniyorsunuz. sonra fransa, isviçre ve almanya kapılarından birinden giriyor ve pasaport kontrolünüzü yaptırıyorsunuz. mulhouse merkezine gitmeniz için kapıda duran kuzey afrikalı taksicilere güvenmeyin. 50 euro'ya sizi götürebileceklerini söylüyorlar. otobüs'e binin ve merkeze gidin 5-10 euro gibi bir parayla.
  3 ... la paz
 3. 3.
  (bkz: basel mulhouse freiburg havaalanı)
  1 ... uludagsozluk
 4. 4.
  ilk gördüğümde neresi nereye ait diye afalladığım türünün tek örneği havaalanı. havaalanı küçücük ama 3 ülkeye açılıyor müthiş.
  2 ... carmensandiego
 5. 5.
  merkezi basel olup, basel, freiburg ve mulhouse in ortasina yapilan fransa topraklarinda bulunan oldukca kücük uluslararasi havayolu.
  1 ... gazikentli
 6. 6.
  avrupanın orta yerinde 3 ülkeye açılan bir havalimanı.
  ... heredot1923