bugün

An itibariyle olandır.bakalım kaçı görücek.kankası dolar da 2.80 oldu
2 ay sonra tam gitmişken geri gelmiştir an itibariyle durum budur. Ya amk anlamadığım nokta, eskiden oto boka müdahale eden tcmb zerre siklemiyor artık. efendim bir müdahale edeyim, efendim bir faiz indireyim hiç bir halt yok... Mart ayında rez yaptığım yurtdışı tatiline (euro 2,70 idi) yaklaşık 1000 tl fazla vererek gidiyor olucam önümüzdeki hafta. amk banka gibi çalıştırcaklar artık insanları bilseydim pozisyon alırdım bireysel...

(bkz: pozisyon olmak)
(bkz: euroda kalmak)
(bkz: tlde kalmak)
(bkz: bu euroyu arttıranın amında kalmak/koymak)
(bkz: fuck the system)

edit: aqmun tatiline 5 gün kaldı hergün otelim 100 lira artıyor... Ananı sikim akp net... doğduğun günü falan sikiyim...
Eurosu olmayanları da ilgilendiren başlık.
world of warcraft oynamayı bıraktırır.
eurosu olanı da olmayanı da ilgilendiren başlık. bu kadar cahil içinde batmaya mahkumuz biz. ülkede üretim yok, hep ithalat hep ithalat. sen bunları ne ile alıyorsun ? euro ve dolar. çok istikrarlı bir ekonomimiz var sağolsun birileri.
bizi bu hale getiren ve onlara destek verenlerin sikinde olmayan başlık.
akp döneminde olmuştur...
bunun pozitif etkisini görmek için ihracat oranı ithalat oranından fazla olması lazım. yoksa devlet hep zararda olacak. bunun sonucunda da en büyük zararda biz olucaz.
ev kirası gibi sürekli artıyor aga bu meret. çeyrek altın 35 tl. dolar 1.35 tl idi bir zamanlar. nereden nereye geldik. nereye gidiyoruz aq.
Dolar: 1.6
Euro: 2.3

Gezi olayları öncesini istiyorum. Aylık düzenli olarak ödememiz gereken server ücretleri var. Ortalama 2700€ ödeme yapıyoruz aylık. Aylık 2bin lira civarı fazladan ödeme yapıyorum şu saçmalıktan kaynaklı.
Çin merkez bankasının dolar yuan kurunda ki devalüasyonu sayesinde piyasaların temkinli ilerlemesinden mütevvellit, Yunanistanın kreditörlerle anlaşması ve bazı önemli kuruluşlarını özelleştirmeyi kabul etmesi bu artışda ki baş faktördür. Merkez Bankası bu olaylar karşısında faizlerde herhangi bir oynama veya açıklama yapmadığı sürece ters etki yaşanmadığı sürece, orta vadede Borsa istanbul kazanacaktır. Ve Türkiye piyasası yatırımcılar için sakin bir liman konumuna gelecektir.
Yoronun oç on olmoso.
güncel Önemli Başlıklar