1. 1.
    nusreti koymuşlar lan. nusret ne alaka amk. 35'lik yıldızlar türkiye'ye geliyormuş bunu vurgulamışlar. ulan diğer tarafta almanya var bunu kim sikine takar. sikeyim yapacağınız reklamı yapacağınız tanıtımı.

sik gibi tanıtım filmi.
    5 -1 ... borulce
  2. 2.
    içinde bir tek slim fit gömlekli, nargile içen bmw'li tipin eksik olduğu videodur. seri köz getir kardeşim.
    7 ... petrauskas
  3. 3.
    Şöyle ara sokaklara girip apaçileri koysanız dağa çok ses getirirdir... Nusret ne alaka dedirtendir.
    ... gezdimgordumyenildim
  4. 4.
    sen git 38 yaşındaki etoyu koy
    git (ne alakaysa nusreti koy) tanıtım filmine sonrada

oofo bono sovmoyor.
    de siktir lo.
    1 ... diablo1987
  5. 5.
    Tanıtım filmini izledikten sonra kararı bekleyenler oldu mu acaba hala ?
    Almanya'dan sonra bizimki yerel kanallarda dönen reklamlar gibi kalmış.
    ... arasirabazen
  6. 6.
    yerli ve milli millet kıraathaneleri ve buradaki yerli ve milli kekler gösterilseydi, hatta milletin yuvarlanacağı yerli ve milli çayır çimen. suriyeliler de kesinlikle unutulmamalıydı.

ülkenin elle tutulur bir yanı olmayınca nusret tanıtım filmine giriyor tabi.
    1 ... lagavulinvebazlama
  7. 7.
    keko kafasiyla hazirlanmis film....

lan avrupalilar yemiyor artik bu turkiye var cok guzel..raki cok guzel... bosphous wonderfulll sacmaligi bitti...

turistik film cekiyorlar sanki..
    1 ... wake up neo
  8. 8.
    Yere tüküren insanlar, ortalıkta penisiyle oynayan insanlar, kaba insanlar ve bunun gibi daha çok şey olması lazım olması lazım. Bizi iyi tanıtamamışlar.
    1 ... takver
  9. 9.
    Almanların tanıtım filmi resmen bilim teknoloji altyapı güç kokuyor. Adamlar her anlamda senden üstünüm diyor. Bizim film ise biz duygusal bir milletiz bakın metro Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiriyor.
    1 ... oloji
  10. 10.
    almanların tanıtım filminin kötülügünü ne yazık ki görmezden gelmemize sebebiyet vermiş filmdir.

işi bırakıp bir yerde tv kanalı bulup tam 1 saate yakın açıklamayı bekledim, sonradan da ögrenebilirdim inançlı oluşumdan her anı canlı izlemek istedim reklamla yıkıldım.

keşke önceden görseydim bu reklamı, karşı taraf hiç reklam çekmese bile bu saçmalık yüzünden 10-0 önümüze geçer.

nusret mevzusuna girmiyorum bile.

akpliyim ama inşaa etme hadisesi baydı artık. elin avrupalısı ne yapsın yaptıgımız stadları, havalimanını falan. adam çektigi reklam filminde ab bayragından dem vuruyor, hristiyanlıktan dem vuruyor. biz stad yaptık diyoruz.

ben bu kadar saçma bir reklam filmi görmedim, 4 tane oy almışız merak ettim o 4 oy vereni neyine verdiler. reklam kötü ötesi kötü yav sırf bu yüzden kaybetmişizdir bu kadar skandal bir reklam olu rmmu.
    ... ali sukru bey