bugün

içinde bir tek slim fit gömlekli, nargile içen bmw'li tipin eksik olduğu videodur. seri köz getir kardeşim.
Şöyle ara sokaklara girip apaçileri koysanız dağa çok ses getirirdir... Nusret ne alaka dedirtendir.
sen git 38 yaşındaki etoyu koy
git (ne alakaysa nusreti koy) tanıtım filmine sonrada

oofo bono sovmoyor.
de siktir lo.
Yere tüküren insanlar, ortalıkta penisiyle oynayan insanlar, kaba insanlar ve bunun gibi daha çok şey olması lazım olması lazım. Bizi iyi tanıtamamışlar.
Almanların tanıtım filmi resmen bilim teknoloji altyapı güç kokuyor. Adamlar her anlamda senden üstünüm diyor. Bizim film ise biz duygusal bir milletiz bakın metro Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiriyor.
almanların tanıtım filminin kötülügünü ne yazık ki görmezden gelmemize sebebiyet vermiş filmdir.

işi bırakıp bir yerde tv kanalı bulup tam 1 saate yakın açıklamayı bekledim, sonradan da ögrenebilirdim inançlı oluşumdan her anı canlı izlemek istedim reklamla yıkıldım.

keşke önceden görseydim bu reklamı, karşı taraf hiç reklam çekmese bile bu saçmalık yüzünden 10-0 önümüze geçer.

nusret mevzusuna girmiyorum bile.

akpliyim ama inşaa etme hadisesi baydı artık. elin avrupalısı ne yapsın yaptıgımız stadları, havalimanını falan. adam çektigi reklam filminde ab bayragından dem vuruyor, hristiyanlıktan dem vuruyor. biz stad yaptık diyoruz.

ben bu kadar saçma bir reklam filmi görmedim, 4 tane oy almışız merak ettim o 4 oy vereni neyine verdiler. reklam kötü ötesi kötü yav sırf bu yüzden kaybetmişizdir bu kadar skandal bir reklam olu rmmu.
geneli fenerbahçe'nin büyük takımlarımızdan yediği gollerden oluşan tanıtım filmidir. vida'nın saplamasını bile koymuşlar lan herhalde ülkemizin en büyük neşe kaynağı fenerbahçe'yi ön planda tuttular açık ve net.
bir şey olsa da ülkeye bok atsak tayfa ortaya çıktı yine. tanıtım videosu şöyleymiş böyleymiş uefa da iki dakikalık video ile karar veriyordu zaten. ayyyyy nen kardeşlerim.