1. 1.
    Çok güçlü iki futbol ulkesi dediğinden sonra dinlemedim anasini satiyim buyuk bir hayal kirikliği siktir et siyasi konulari bu kaybettimiz kaçinci adaylik kardeşim ya stad olarak baktimizda almanlar ondeler zaten şampiyonlar ligi finalinin bize verildinde anlamiştim yazik oldu.

Edit:Objektif olarak baktiğimizda almanyaya verilmesi abes değil adamlar bundesliga her maç tiklim tiklim doluyor çimler mis gibi bizde ise stadlar boş 3 buyukler hariç cimler desen konusmucam hayir kaçtane super final konyaya vericeksin anlamadim ama bizde bu turnuvayi duzenleyebilirdik daha once bir cok turnuva duzenledik basketbolda ama futbol başka kardeşim.
    2 -1 ... sqilacci74
  2. 2.
    az önce açıklanmıştır. tanıtım videosunda nusret'i gören türkiye'ye oy mu verir lan? yok czn burak amk. neyse biz de kendi yerli ve milli 2024 ümüzü yaparız.
    5 ... petrauskas
  3. 3.
    beklediğim sonuçtu, ama gene de üzüldüm.
    1 ... thevildoer
  4. 4.
    Almanyanın tanıtım filminde iki kez avrupa birliği bayrağını gördükten sonra zaten turnuvayı bize verecekleri düşüncesi benim için bitmişti.. Ne diyebilirim ki bu yanlı, adaletin olmadığı ortamda turnuvaya katılmasak yeridir.
    4 ... garipbiadam
  5. 5.
    şaşırmadığımız durum ülkemizi satmamız isteniyor .
    ... marvolo riddle 3
  6. 6.
    insan hakları ve basın özgürlüğü olmayan ülkede başka ne olabilir ki..

ulan sen daha antalyaya,alanyaya,izmire gelen kadin kıza sahip cikamiyorsun gelen misafire taciz tecavüz ediyorsun..

gelenlerin çoğu pişman olarak ülkesine geri dönüyor..
    4 -4 ... diablo1987
  7. 7.
    Konyada maç saati beklerken içki içen, taş gibi hatunlar düşünemiyordum zaten aq.
    -1 ... isim bulamayan yazar
  8. 8.
    Olağandır, doğru olandır.
    ... gaspirali
  9. 9.
    gılışdar isdifa etsin.
    1 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    Tüpçü istifa tüpçü istifa..
    ... gezdimgordumyenildim