bugün

para araplarda. adamlar yakında trt yi de alırsa şaşırmayalım.
doğruysa gerçekten skandal niteliğinde bir "dinin imanın para olması" durumudur.

arkadaş biz bu şampiyonaları 94 de baggio nun penaltı kaçırdığı günlerden beri şifresiz izliyoruz.

çoğunda türkiye olmamasına rağmen başka ülkelerin maçlarını izleyip,

onların coşkusunu yaşıyoruz.

bari bu zevkimiz bize kalsın.

zaten doğru düzgün top oynanmayan türkiye ligi için digitürkle anlaşıp milleti yoldunuz yolacağınız kadar.
Vallahi bu kadar saçma birşey olamaz. Yazıklar olsun. Türk futbolseverler olarak aramızda para toplayıp TRT ye verelim.
türk halkının futbol'a olan ilgi ve alaksını düşürmek için atılımış bir adım dahadır.
demirören ve medya patronları türk futbolunu bitirmek için çok karalı bir şekilde ilerliyorlar.
yok öyle bi dünya maçlar ulusal kanalımız trt de.
vay arkadaş.

bi maç keyfimiz var o da paralı olacak.
Hakikaten serefsizlik arkadaş bu digiturk'un d smart'in sahipleri yeteri kadar bu ülkeyi bu milleti somurdu artık ellerini bu milletin üzerinden çeksinler.
hepinizin cebinde iphone var gelmiş burda 50 liranın hesabını yapıyorsunuz aq.verin işte madem futbolu seviyorsunuz.
kötü olmuştur. ya hadi türkiye'yi boşver de ben fransa'nın maçlarını nasıl izleyeceğim?
öğrenci adamız, maç izlemek için kötü yola mı düşelim ne yapalım yani?
Büyük soyguncudur. Kendilerinede ifade ettim. Lakin çok anlayışlıdırlar. sadece fenerbahçe shaktar macı için 30 tl istemesi akıllara gelmiştir. Futbolu bize soğutan bu kanal için ayrıca sevgilerimi iletiyorum.
kendi üyelerinden dahi ekstra bedel istemeleri kuvvetle muhtemeldir.
Yakında çok izlenen programlarıda digitürk alacaktır, sanırsam.
Bu ülkeden nefret etmem için 1 sebeb daha.
Bu haberi bir de futbol severlere müjde diye verdiler. ibineler.
alsın anasının amina siksin maçları.
Almayın abi digiturk almayın dsmart almayın tivibu almayın bak bakalım 2 sene sonra hangi maç şifreli olur.