bugün

(bkz: v for vendetta).
wolf of wall street..
o yasam seklinin etkisinde kaldim.. evet..
Babacım into the wild'ı izledikten sonra tam bütün paralarımı yakmaya başlamıştım ki ev arkadaşımın tokadıyla ayıldım. Lan olm nabıyon para yakılır mı Allah çarpar lan dedi zararımız 5 tl'idi aman diyim.
Gladyatör. Russel crowe u ilk orda tanidim. Tekrar tekrar izlenesi film.
interstellar.
lord of the rings, sokakta gandalf ın kıyafetleriyle, glamdring iyle, narya sıyla, sopasıyla dolasmak istiyorum.
Simeeeeeegoool, effendiimissss, kıyyyymetliimisss. Yüzüklerin Efendisi her zaman aklımda kalacaktır.
yazın pazar öğleleri ütü masasını televizyona çevirip 33 ekran tv de izlenen yeşilçam filmlerinin yerini hiçbirisi tutmaz sözlük. hülya koçyiğit'in mütevazı koşmalarını, cevat kurtuluş'un yüz ifadelerini, türkan şorayın cilvelerini, cüneyt arkın'ın sert adam görünüşünün altındaki ince ruhu, kadir inanırın çektiği acıları izlerken nasıl olur da içimizde burkulmaz sözlük.
Duvar filmidir
donemin türk hapishanelerini konu alir tuncel kurtizde oynamaktadır.
(bkz: Flickering Lights)
(bkz: requiem for a dream)
(bkz: Gegen Die Wand) *
kayıkçının küreği cok orjinal ve duygusal bir film.
mr. nobody 2009 yapımı bir film. filmi izledikten sonra etrafa 2 gün olasılıklarla bakmaya başladım. bir yönetmen filmle kafaları karıştırıp, düzeltip tekrar karıştırır mı ? gece iki gibi izledim sonra sabah kalktim tekrar izledim. izlemediyseniz eksik yaşarsınız benden söylemesi.
kesinlikle fight club'dır.

tamam çok klasik belki ama ilk izlediğimde sonunda şoke olup her şeye şüpheyle bakmıştım bir kaç gün. müzikleri zaten efsane...
(bkz: A serbian film) in etkisinde kaldım.

Birkaç gun gerçekten etkisinden çıkamadım. Arkadaşımla muhabbet ederken goz goze gelince gozunun içine dalgayı sokasım geldi. Bastırdım içimdeki o arzuyu.

Bir de subyancı hislerim devreye girmedi desem yalan olur.

Birkaç gün sonra etkisi geçti, normale dondum.
Narnia gunlukleri. 12 yasinda bir cocuk icin buyuleyiciydi.
who am ı .
leon. dersimiz atatürk. nefes vatan sağolsun. forest gump.
my friends hot mom.
Life is beatiful. Final bölümü aklıma geldikçe hala gözlerim dolar.
intihar odası.
altıncı his, soraya yı taşlamak, lotr, v/h/s 1,2,3 bu filmlerdir.
(bkz: hobbit).
fight club tabi ki de.

edit: o değil de biraz önce de bu başlığın altına fight club yazmışım. ama ben mi yazdım yoksa voldemort durden mı yazdı?
güncel Önemli Başlıklar