bugün

Ne fark ettim biliyor musun? Her şey plana uygun gidince kimse paniklemiyor, plan korkunç olsa bile. (Joker/Dark Knight)
Kaptan: Offf... N'apıcaz be Kamil? Anamız sikildi!
Kamil: Kızı geri götürelim kaptan, bu iş başka türlü kapanmaz!
Kaptan: Çocuk olma! Artık cinayete girdik!
Kamil: Ya, kazaydı, anlatırız, hem herif pezevenkmiş kimse siklemez.
Kaptan: Sen öyle san, sen öyle san. Pezevengi öldür "1 cinayet", kızı al "2 adam kaçırma", kızı en az iki kişi sik "3 ırza tecavüz", her gece esrara takıl nerden baksan "4 içicilik", heriflerin cebinden paralarını al "5 gasp", bütün bu bokları yedikten sonra polislerin suratına bakıp "kusura bakmayın abi kaza oldu" diyemezsin, adamın götünden kan alırlar Kamil kan! Hadi kız orospu, ki bu ibneler bakireydi diyorlar, bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti... Off her şey karışık. Neyse... Karı orospu siktik, herif pezevenk öldürdük, paralarını aldık. Demezler mi, 'ulan siz misiniz bu kentin zaptiyesi!' Sikerler oğlum, hepimizi sikerler! Off... Amına koduğumun boksörü neler açtı başımıza!

-gemide.
gitmek istersen her yer yakındır. /sonsuz.
this is ıspartaaaaaaaaaaaaa . no women no cry .
görsel
intiharın büyük günahlardan olduğunu biliyorum. fakat mutsuz olmak da büyük günah. mutsuzken başka insanları incitirsiniz. bu da bir günah değil mi?

taste of cherry
kavga mı edelim şimdi uzaylıların yanında?
Bir kuzgun neden çalışma masasına benzer bilir misin alice?
Ailemizin yüz karasi sigara bile icmezdi ... (bkz: hababam sınıfı)
-sen tam olarak ne iş yapıyorsun?
+adım john dillenger, banka soyuyorum. bu insanların paralarını koydukları yeri.
-bana neden söyledin? yani bir hikaye uydurabilirdin.
+sana asla yalan söylemeyeceğim.
-yeni tanıştığın birine bunu söylememelisin.
+seni tanıyorum.
-ben seni tanımıyorum. geldiğin yeri bilmiyorum.
+gördüğüm yerler pek hoş değildi, gideceğim yerse çok daha iyi. gelmek ister misin?
-tanrım, çok acelecisin?
+benim baktığım şeye baksaydın sende acele ederdin.
-evet bu kez herkes bana bakıyor.
+çok güzelsin de ondan.
-hayır, bu lokantada üç dolarlık elbise giymiş bir kız olmasına alışkın değiller.

+ dinle tatlım, onların tek derdi insanların nereden geldiği. ama önemli olan tek şey, insanın nereye gittiğidir.

- sen nereye gidiyorsun?

+ istediğim her yere... çıkalım buradan.

public enemies
Listen to them, the children of the night. What music they make!

(bkz: Bram Stoker s dracula)
yaniyorsun fuat abi.
en azından hayattayız be abi.
Ne olmuş yani büyük adam olamadıysak, hayallerimizi satmadık ya.
(Erdal Tosun/Rina)
+ .... biz kanla beslenmeyiz sülük değiliz. itaatsizliğin raconunu biz koymadık ama biz uygularız, büyüklerinize böyle iletin!
- (güm pat çaaat, tak tuk aaaaah, çatur çutur)
+ patlamadı abi....
- ne o abdülhey, gündüz gözüyle istanbul da bomba mı patlatacaktık?

efsane sahne ...