1. ?.
  basına sızan rapor.

  küme düşmelerin olmayacağı zaten belliydi, burda daha da garanti altına alınmış. bir yerlerden talimat gelmiş anlaşılan.

  http://spor.milliyet.com.....2011/1426625/default.htm
  ... klimandjaro
 2. ?.
  (bkz: tff nin ince detayını fark edemeyen bizler)
  ... hipnozcu
 3. ?.
  tff ve fenerbahçe'yi fifa ve uefa nezdinde iyiden iyiye zora sokmuş rapor. artık bundan sonraki süreç tff ya istifa edecek ya da feneri düşürecek.

  raporda dikkat çeken noktalar:

  "... etik kurulu talimatı'na aykırılık yönünden değerlendirilmek üzere etik kurulu'na sevk edilmesi istendi. fenerbahçeli futbolcu emre belözoğlu ile ahmet bulut hakkında ise "kanaat oluşturmaya yetecek delil bulunmadığı" belirtildi. trabzonspor başkanı sadri şener, nevzat şakar, mithat halis ve recep denizer hakkında ise "teşvik primi" iddiasıyla ilgili olarak "kanaat oluşturmaya yetecek delil bulunmadığı" ifade edildi. ..."

  f.bahçe ve sivas da sorumlu: raporda, aziz yıldırım'ın fenerbahçe spor kulübü başkanı ve ilhan yüksel ekşioğlu'nun yönetim kurulu üyesi olması, mecnun odyakmaz'ın sivasspor kulübü başkanı ve ahmet çelebi'nin yönetim kurulu üyesi olması nedeniyle "şike fiillerinin fenerbahçe spor kulübü ile sivasspor kulübü'ne izafe edilmesinin uygun olduğu" belirtildi...

  rıza çalımbay ve ahmet bulut'un bilgilerine başvurulması gerektiği, bilgisine başvurulduktan sonra, hakkında kanaat oluşturmaya yetecek kanıt bulunmayan bu kişiler hakkında, yeniden inceleme yapılması gerektiği ifade edildi. raporda, emniyet fezlekesinde, "teşvik primi teşebbüsü" iddiasıyla şüpheli olarak gösterilen zeki mazlum'un teşvik primi teşebbüsünde (3. kişi girişimi) bulunduğu, mazlum'un trabzonspor'da yetkili bir konumda olmaması sebebiyle, "teşvik primi teşebbüsünün kulübe izafe edilemeyeceği" belirtildi. trabzonspor başkanı sadri şener, mithat halis, recep denizer'in "somut olayla ilgisinin bulunmadığı", nevzat şakar ile renad sezer hakkında ise" kanaat oluşturmaya yetecek delil bulunmadığı" belirtildi...."

  demek ki erman toroğlu, ahmet çakar ve hıncal uluç doğru söylüyormuş. evet şimdi söz sırası köpeklerde. havlamaya başlayabilirler.

  not: rapor, bir yetkilinin türkiye gönderilmesi için uefa'ya da gönderilmiştir.
  1 -1 ... tatarkemal
 4. 1.
  (bkz: bu da mı ofsayt)
  ... arshimet