1. 1.
  bor madeni isletmelerine sahip olan etibank'ın özellestirilmesi olayıdır gel gelelim ne kadar mantık cercevesinde oldugu tartısmaya acık olmakla bor madeniyle calısan 600 araba oldugu dedikoduları ortalıkta dolasmaya baslanmıstır. aynı dedikodular arasında etibank'ın amerikalı bir sirkete 40 milyon dolara satılacagı yer almaktadır. bunların dedikodu olmasıyla beraber türkiye'nin bor madeni konusunda olan zenginligi bilinmekte ve dünyanın petrole alternatif arama calısmaları aşikardır. bunlar göz önüne alındıgında bu özellestirmenin kimin yararına olacagı sorusu akıllara düser. yoksa birileri daha basbakan olmadan aldıgı destegin vefa borcunu mu ödemektedir?
  3 -1 ... dopdop
 2. 2.
  *Arabayı bor madeniyle çalıştıracak patentli 600 proje olduğu ortaya

  çıktı . Türkiye, dünya

  rezervinin yüzde 70`

  ine sahip ve uluslararası teröristler

  Türkiye uyanmadan bu

  kaynağı ele geçirmeyi planlıyor.
  2 ... dr rocco amca
 3. 3.
  karşı konulması gereken en ciddi özelleştirme. bir ülke bu kadar pazarlanmaz ki göz göre göre.

  tamam, anladık. başbakan bu işle mükellef olarak bush tarafından atandı buralara. iyi güzel de, vatandaşların elinde bu kadar mı çok armut var?
  2 -1 ... bl
 4. 4.
  umarım gerçek değildir dediğim,forward maillerden birinden öğrendiğim haberdir.gerçekleşmesi halinde hükümetin validesine küfrettirecek olaydır.
  1 ... shadowkiss
 5. 5.
  gerçekleşmesi halinde hükümetin bir sömürge hükümeti olduğunun tescili olacaktır.
  -1 ... birdy
 6. 6.
  son derece doğru bir olay. devletin artık maden işletme hakkını özel sektöre devretmesi gerekiyor. darısı tpao' nun başına.
  halihazırda bor madenleri zaten özel sektörün elindedir . devlet sadece kontrollüğünden ve yurtdışı satış acentacılığından sorumludur. doğru olanıda budur. maden işletmeciliğinin devlet eliyle yapılması son derece gülünç bir olaydır, allah' dan geçde olsa bunun farkına varıldı.
  1 -1 ... dalton ana
 7. 7.
  Ülkemizin gelecekteki en önemli gelir kaynağının elimizden yok pahasına uçup gitmesidir.
  1 -1 ... tarragon
 8. 8.
  (bkz: eti cin in artık zengin yiyeceği olması)
  ... preston