bugün

görsel

Ozur dilerim sayın yetkili tudeski, hayallerinizi yıktım ama malesef burdayim. Sirasiyla turuncu mavi yesil kahve.
normal kızdır. caddede takıla takıla dünya üzerindeki bütün kızları ambale olmuş vaziyette dünyaya gözlerini açan gerizekalı mahluklar sanıyorsunuz siz bence. bilgisayara format atabilen kız, crack yapabilen kız, yok efendim peçeteden gül yapabilen kız, altmış ikiden tavşan çizebilen kız. anlamıyorum yeterlilik kipini cümle içinde kullanma alıştırması falan mı yapıyorsunuz yoksa çevrenizdeki bütün kızlar sizinle aynı zeka düzeyine sahip olduğu için kızların hiçbir boka yaramadığına mı kanaat getirdiniz?
ooo yetkiliibiri vdsl kullaniyor. yalniz, o sari kablo standart modemin verdigi kablo, digeri senin eserin olabilir tabi, ona sozum yok. diger yandan bu kanlo cok uzun deyip kisaltmis da olabilirsin.
ben bile takamıyorum kız nasıl taksın abi.
bahaustaki adama defalarca tarif ettirdim. aleti aldım eve geldim. bastırıyorum teller kopuyor.
gerçi belki kızlar daha iyi yapar. onlar nazik nazik kabloları sıyırıp az bir kuvvetle güzelce sıkıştırabilirler jakı.
acı kuvvetli erkek seven kızlar eklesin.
görsel

şu şekilde yapınız. ama yine de takdir ediyorum ve hayretler içerisindeyim.
alfadır.
güncel Önemli Başlıklar