bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hayatını kaybetmiştir. polisin vurma görüntüsü yayınlanmıştır.

  http://video.cnnturk.com/...a-polisin-sert-mudahalesi
  2 -2 ... soyle doktor bir umut var mi
 2. 2.
  yüz yüze tanıştığım, evimde misafir ettiğim bir güzel adam, ethem, biz taksim'deyken yaşanmış bu olay, haberim olmadı, az önce ekşi sözlük sol frame'inde görünce yüreğim ağzıma geldi. az önce yakınlarıyla görüştüm, yoğun bakımdaymış, kurtulma ihtimalinin çok yüksek olmadığını söylediler ama ethem direnir, benim tanıdığım ethem direnir ve ayağa kalkar. umarım kalkar ve bu şiddetin hesabını hep birlikte sorarız.
  12 -6 ... ahlaksiz ve sorumsuz
 3. 3.
  http://www.etha.com.tr/Ha...uk-yasam-mucadelesi-veri/
  -2 ... ahlaksiz ve sorumsuz
 4. 4.
  öldüğü yönündeki haberler yalandır. az önce arkadaşlarıyla görüştüm, ailesiyle de görüşülmüş durumu hala sabit, kritik durum aşılamamış ama hala yaşamaya devam ediyor. lütfen öldüğü yönündeki haberler itibar etmeyiniz. ayrıca amcası posta kodu rumuzuyla ekşi sözlük'te yazıyor ve bilgilendirme yapıyor, onu da takip edebilirsiniz.
  -1 ... ahlaksiz ve sorumsuz
 5. 5.
  (bkz: devletin gerçek mermi atma eşiği)
  ... baftan
 6. 6.
  hayatını kaybetmemiştir. daha az önce tanıdıklarıyla görüştüm durumu hala sabit.
  1 -1 ... ahlaksiz ve sorumsuz
 7. 7.
  https://www.facebook.com/...asi/posts/486593634747108
  ... 1365423646
 8. 8.
  öldüğü yönündeki haberler ortalıkta dolaşmasına rağmen asılsızdır. halen yaşam mücadelesi vermekte kendisi. 8 - 9 gün falan oldu herhalde olay olalı, başı kan içinde üstünde o gömleğiyle yerde öylece yatışı gözümün önünden gitmiyor. uyuyamıyorum. hergün aklıma geliyor, dua ediyorum. yaşasın istiyorum. bu yaşında kalmasın daha birsürü yıllar yaşasın istiyorum. ayağa kalksın hepimiz gezi de gezelim. daha zamanı değil yoldaş. daha çok erken. bizim direnişimiz artık sizler içinde...

  edit: bir saat falan önce yapılan açıklamaya göre kendisinin beyin ölümü gerçekleşmiştir. dilim demeye varmıyor ama öyleymiş. çok istedim yaşamanı, hepimiz istedik. ayağa kalk beraber gezi ye gidelim, direnişimize devam edelim istedik. suçu günahı olmayan, hakkını savunmak ve bizlere, taksim'e destek olmak için sokağa çıkan ankara insanlarından sadece biri olarak, sadece işçi, emekçi olarak meydandayken katledildin. and içeriz ki biz seni, abdocan'ı, mehmet'i unutmayacağız ve hesabını soracağız. and içeriz.
  3 -5 ... queenndg
 9. 9.
  olanlarla ilgili olarak posta kodu kullanıcı adlı yazar şunları yazmış;

  "merhaba,

  su an ethem'in avukatiyla beraberim. savcilik cuma gunu kesifte bulunmustur ve tek bir polisin ates ettigi tespit edilmistir.

  ekibi belli olan bu polisi israrla emniyet mudurlugu kimligi aciklamiyor. suc duyurusunun uzerinden 5 gundur savciliga cevap verilmemektedir.

  mermi zimmetinden bile yakalanabilecek kisiye devlet taafindan yardim ve yataklik yapilmaktadir.

  sizlerden ricamiz bu bilgiyi herkese yaymanizdir. bu sekilde bizlere cok fazla yardimci olabileceksiniz.

  hepinize tesekkurler"

  http://eksisozluk.com/entry/34453136
  6 -4 ... 1365423646
 10. 10.
  şefkatli türk polisi tarafından vurulmuştur.

  http://gundem.milliyet.co...detay/1721042/default.htm
  4 -2 ... nutellali balik ekmek