bugün

isminin erkeklerde de etek tıraşı olmasının sebebi, genital bölgenin şeklinin eteği andırmasıdır (üçgen). tersten düşünün.
makasla biraz azaltılıp daha sonra sakal tıraşı yapan bir makineyle devam edilebilir. jiletten daha güvenli olabilir ancak kesinlikle %100 güvenli değildir.
(bkz: ağda ile etek traşı olmak)
en pratik yolu söz konusu bölgelere gazyağı döküp yakmak suretiyle yapılanıdır.
ne uğraşıyorsunuz olm, dökün gazyağını ateşleyin kibritle. ohh mis.
yaptıktan sonra rahatlanılan olay. bi ferahlık geliyo yav!
niye etek dendiğini anlamadığım traştır. küçükken bildiğimiz etek sanmışlığım vardır. desenize koltuk altı traşı, t*şak traşı diye çocuğun aklını ne karıştırıyorsunuz durduk yere kardeşim.
tanım : erojen bölgenin temizlenmesi olayı.

erkekler için;

aceleye getirme olayı, vakit ayır.

kadayıf kıvamını almışlar çoktan değil mi? makineyi ayarla kısalt önce biraz hayvan herif. pis ya

duşun ortalarında yap mümkünse deri yumuşasın, kıllar parlasın böyle. necis kokan, sertleşmiş, asimile olmuş, benliğini yitirmiş kıllara bodoslama dalarsan sonra kaşın dur sen bilirsin, böyle pütür pütür nasıl desem, kızarıklıkta cabası.

tıraş köpüğü de çok önemli, jel falan ne varsa püskürt çekinme.

sikik permatiklerle mahvetme organı, normal kullanımdan ayrı en az 2 bıçaklı oynarbaşlı bir jilet al.

tersten alma alacaksan da yavaş yavaş al.

işin bitince krem sür ilgilen biraz.

sonra papyon tak kız istemeye götür amınakoyim gece gece yazdığım yazıya bak ya.

edit : imla
insana bitlendiğini düşündüren traştır.
Bayanların uzayan etek boylarını kısaltmak için yaptıkları işlem.
yapıldığında püfür püfür estiren olay.
yaptıktan sonra cillop gibi oluyor. Traş köpüğü kullanan ve kolonya dökenini biliyorum, olm sen hangi türdensin diye sormuşluğum vardır netekim.
kızların kızlara etek traşı yapması ile tekrar gündeme gelen temizlik olayıdır.
neden o bölgeye etek denir acaba ?
bir erkek ve etek aynı cümle içerisinde neden bir araya gelir ?
kıllı erkeklerde traş sonrası yakılmış görsel anız gibi durur.hem şeklen hem hissen.
kızlar için güzellik merkezi salonlarında arkalı önlü yaptırdığı traş ancak bizler için öyle olsa komik durumlar ortaya çıkar.
-berber kardeş hadi sana zahmet.
-napıyorsun lan sen siktirgit şurdan.
ismini çok komik bulduğum "traş" sanırım başlarda unisexe düşünülmemiş.

Ayrıca güzellik salonuna gidenler, gerçekten saçmalıyorsunuz, ya da esnek değilsiniz, bilemedim, her neyse.
Temizlenme çabasıdır.
saygılar..

kasık kıllarının temizlenmesi hadisesi..
direkt jilet vurunca bir süre aşırı kaşıntı yapar hatta tahriş dahi olur.
olay bittiğinde malum bölge dışındaki heryer kıllıdır , komik gözükür .
Hijyeni bilmem de kökeninde pedofili takıntısı olduğu söyleniyor.
Eskiden pek önemsenmeyen ama günümüz şartlarında ortaya çıkan yeni teknolojiler sayesinde gerekli hale gelen tıraş durumudur.
korkum bu angaryayı yapamayacak kadar yaşlanıp elden ayaktan düşerek, leş gibi kıllar kasıklarımı sarmış bir vaziyette ölmek. öyle de hızlı gelişiyorlar ki yirmi günde insanı rahatsız edecek hale geliyorlar.
iğrençtir . çoğu kez bu kadar kıla ne gerek vardı tanrım , dedirtir.
hadi diyelim traş ettin eğer benim gibi kıllı biriyseniz malum bölge dışında her yer yine kıl yumağı, sanki o bölgede yama varmış gibi.
Soğuk kış günlerinde insanı üşendiren tıraş türü.
Islak etek traşını ele alırsak

permatiğin önündeki plastik korkuyucuyu tırnak makası ile yerinden çıkartarak olunur sinekkaydı kıvamında yapar

haftada en az 2-3 kere olanlar içinse

(bkz: derby banyo)
(bkz: permatik banyo)

Ben permatik olanını kullanıyorum sakal traşı olmak gibi bişey benim için iki bıçakta yapı olarak her noktasına kadar aynı bazı yerlerde derby ninkini 50li kutularda çok makul fiyatlara bile bulabilirsiniz ama gillette nin permatiğinden oldukça memnunum değiştirmek aklıma bile gelmedi
güncel Önemli Başlıklar