1. 1.
    öyle erkek mi olur?
    ahahahahaha.
    3 -2 ... liz queen
  2. 2.
    üzülerek söylüyorum ki ben biliyorum. en azından mantığını biliyorum.
    1 -1 ... serdarsl06
  3. 3.
    cahil erkektir.

etamin, keyif veren, yeri gelince insanı uyaran, bazı bazı insanı dürten ama nihayetinde hoşe eden en kimyasal bir maddedir.

bu tip maddeleri çocuklarımıza, yeğenlerimize, kahvehane arkadaşlarımıza ve kayınçılarımıza öğretmeliyiz.

öğretmeliyiz ki uzak dursunlar efendim.
    4 ... hassas nihat
  4. 4.
    Eskiden kumaşa, kamplumbağa terbiyecisini işkerken 3. Kaplumabağa için ip yetirememiştim.

Maalesef Kaplumbağa terbiyecisinin Kaplumbağalarından birisinin kafası yoktu..
    ... rabb in nefesi
  5. 5.
    Eskiden etamin islerdi kızlar . işlemek ama ne işlemek.. küçük falan değil yani yatağın kenarından etamin işlemesi yatak kiliflari -moda olsa gerek-sarkardi, başını koydugun yastığın kenarları -ki eski yastıklar uzun ve tek olurdu( tek yastikta kocamak deyimi burdan geliyor)- ne düşünürsen artik hep etamin islemesiydi. Çeyiz serip kızlar ne kadar marifetli olduklarını yaptıkları bu büyük etamin islemeleriyle gosterirlerdi. işlerken bir yerde buluşup biz küçükleri almazlardi aralarına.. ne konuşurlar, ne yaparlar diye gizli gizli dinlemeye çalışırdık.. bizden uzak tutulduğu için olsa gerek hep merak konusuydu büyük kız gruplarının konuştuğu ve yaptığı şeyler.. O zamanlar öğrenmiştim. Çevrenizde mahallenin tüm sizden yaşça büyük evlenme çağındaki ablaları bunları yapınca merak ediyorsunuz tabi. Bende merak etmiştim. ilkokulda el-işi dersi falan olduğunda etamin işler, dantel örer, küçük halılar dokur, küçük kazaklar örerdik bez bebeklerimize.. marifetli cocuklardik.. küçükken kız olduğuma dair en güzel detaylar bunlar galiba.. zira evin en büyük kızı olarak geri kalan zamanımı traktör sürerek, capaya giderek, tarladan tarlaya giderek aileme yardımla geçirmem gerekti.. Erkek evlat gibi yetistirilmistim ..
    2 ... veritas omnia vincit
  6. 6.
    kimyasal birşey sandım googleda arattım. keşke öyle sanmaya devam etseymişim
    ... ekonovich