bugün

Body building ile uğraşanlar için yıkıcı bir haber .
normaldir.

bu işin yem fiyatları ile alakası yok.

mesele çakal firmaların ve marketlerin kafalarına göre belirlediği şişkin fiyatlar.
at eti sayesinde pek de hissedilmeyecek olan zamdır.

ayrıca ben hep 50 liralık et alırım, benim için sorun yok.
serefsizimbenimaklimagelmisti ; Demek ki neymiş değişen tek şey değişmeyenin olduğudur .
öğrenci evinde olmamıza rağmen bizi etkilemeyen olaydır. dolabımız etten, kıymadan geçilmiyor/du valla.

edit: ama tabi ki bu olayı tasvip etmiyorum. ota b.ka zam? hani bize ..?
Etin kurbandan kurbana yenmesi gerektiğini bir kez daha kanıtlamıştır.
yakışır bu millete %20 az hatta 50-60 geçirsinler.
(bkz: karnivor) bünyemin yıkılmasına sebep olan haber. zaten ucuz değildi ki! daha neyin peşindesiniz lan? bizim gibileri de ota alıştırıp diğerleri gibi koyun etmeye çalışmıyorlarsa adam değilim.
onbeşgün öncesine kadar et ürünlerinin içinde % 50 kırmızı et, % 50 dolgu maddesi (soya nişastası, patates nişastası, tavuk derisi, hindi götü vb.) bulunuyordu, şimdi ise hepsi % 100 kırmızı et, % 100 tavuk eti, % 100 hindi eti olma mecburiyeti getirildi, dolayısıyla gerçek et fiyatları devreye girmiş oldu.
tavuk etiyle ilgili çıkan skandallardan mütevellit yalnızca kuzu etiyle beslenen ben'i ve evimiz ekonomisini derinden etkileyeceğine inandığım hadisedir. hadi biz deniz kıyısında oturanlar balığı haftada 5'e çıkarırız olur biter peki ya çinekopun kilosunu 26 liradan alan anadolu şehirleri? off of.
hayvancılığın geliştirilmesi adına çalışmak yerine, ona buna yasak getirirseniz olacağı budur.

hayancılığı geliştirin, önünü açın, hayvancılıkla uğraşandan vergi almayın, yem fiyatlarındaki vergiyi düşürün, hem bir yandan yüksek vergiler al hem de bir yandan hayvancılığı baltala, sonra da böyle yasaklar koy.
adanalı kızların değerini artırır.
zaten pahalı olan et ürünlerinin biraz daha pahalanması olayı.
onlar mecliste 3 liraya etli yemek yemeye devam etsinler.
sözde hayvancılığa destek veriyordu hükümet. sözde... bu gidişle et fiyatları daha da uçacak. zira üretim yok tüketim ve ithalat var.