1. 1.
    Katilsiniz. Katiller. Katilim. Arkadaşlar eğri oturup doğru konuşalım.

Doğamız gereği hepçil olsak dahi Bugün açlıktan ölmemek adına hiçbirimiz et yemiyoruz. Aksine sadece ve sadece zevk için yiyoruz. Zevk için bir canlıyı öldürmeyi bırak, bunu küresel bir endüstri haline getirmek tüm insanlığı katil yapmaz mı?

Bitkiler de canlı diyecek olanlar için. Bitkilerin sinir sistemi ve bilinci yoktur. Hayvan ile bitkiyi ayırt edemiyorsanız kafanızı sikeyim.

Doğanın kanunu diyecek olanlar için. Doğanın kanunu ölmemek adına gerektiği kadar beslenmektir. Aranızda et yemediği takdirde ölecek olan var mı?

Mantıklı hiçbir gerekçemiz yok.

Bunu sadece ve sadece lezzetli bir tabak yemek için yapıyoruz.

et yemenin cinayet olduğu gerçeği
    6 -19 ... raid e kafa atan ana yuregi
  2. 2.
    (bkz: saygısız vegan) mangala davet edilmemiş isyankar yazar.
    7 -1 ... haydigelgidelim
  3. 3.
    Biz kesmesek de illaki bir gün ölecek. Ulan ben bile ölecem bir gün. O yüzden fazla sey etmeye gerek yok. Yiyin gitsin.
    6 -2 ... pembe sirine
  4. 4.
    Yediğiniz boku kaldıramamaktan sanırım bu sessizlik. Gözünüze gözünüze sokmak isterdim yaptıklarınızın sonuçlarını.
    -4 ... raid e kafa atan ana yuregi
  5. 5.
    Ben kasaptan alıyorum hayvan katliamına ortak olmuyorum.
    10 -1 ... matbazel
  6. 6.
    Et yemezsek ölürüz aq. Ölmekle kalmaz nesli tükenen türlerden biri oluruz.
    3 ... mahmut sezar
  7. 7.
    Şu kısacık hayatta sigara içme alkol zararlı et bilmem ne iyice sıktınız yeter artık.Vejeteryansanız vejetaryanlığınızı bilin.Size ot yemeyin diyen yoksa siz de boş yapmayın.
    3 ... illusionist man
  8. 8.
    sen ölünce senide etcil hayvanlar yiyecek, tabiata karşı gelinmez. ama dersenki hayvanlara eziyet ediliyor kesilmeden önce onda haklısın.
    2 ... dergah sovalyeleri
  9. 9.
    Veganlar yarı psikopat insanlar. Uğraşmaya değmez. Yoıbe binasını basan kadın da vegan aktivisti biriydi.

Bu arada veganlık değil ama vejetaryenlik bana daha mantıklı ve ayakları yere basan bir beslenme biçimi gibi geliyor.
    1 ... eduardo elric
  10. 10.
    şu hayatta kurban kesmek kadar güzel bişey mi var dediğim gerçek.
    1 ... beneklikurbaga