1. 1.
    profesör en nihayet çareyi bulmuş..! bombayı patlattı sonunda..! kendisine bravo diyorum..! et bulamıyorsanız kemik yiyin, ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin..
    7 -3 ... kiss kiss bang bang
  2. 2.
    kemiği kemirin demiyor, suyunu için diyor.
    (bkz: kemik suyu)

(bkz: et yiyemiyorsanız kemik suyu için)
    5 -1 ... jimmy tudeski
  3. 3.
    yarın yeşillik bulamıyorsanız ot yeyin demesinler.
    4 ... exscalibur
  4. 4.
    Sana diploma veren okulun dekanına ufo girsin.
    3 -3 ... gerceksef
  5. 5.
    aynı şey.. kemiği kemiremeyiz bende biliyorum onu.. ama sonuçta kemiği bir besin materyali olarak kullanıyorsun.. elinde kemiksiz bir biftek yok, eti kazı kazan misali kazınmış, bembeyaz ve pürüzsüz pürü pak bir kemik var.. ister kemir, ister kaynat iliğini üfürttür.. mutfağa elinde bir kemikle giriyorsun sonuçta..
    2 ... kiss kiss bang bang
  6. 6.
    şimdi millet kemiğe abanırsa ne olacak..? o kadar kemiği nereden bulacak kasaplar..? kemik fiyatları üçe beşe katlanmasın sonra..? üstüne bir de kemik borsası kurulursa, hiç şaşırmam doğrusu..! ondan sonra, ara ki kemik bulasın..!
    1 ... kiss kiss bang bang
  7. 7.
    bize de böyle profesör yakışırdı doğrusu.. 40 ekonomi profesörü bir araya gelse, bu profesörün eline su dökemez vallahi.. paça çorbası profesörü, en sonunda evreka'sını gerçekleştirdi.. elinde tuttuğu kemiğe, uzun uzun bakarak, bulduuuum..!! diyerekten, üstüne bir de canhıraş bir nida patlattıysa, hiç de fena olmamıştır doğrusu.. elinde bir büyükbaşın kaval kemiğiyle, üniv. koridorlarında koşturaraktan, bu sesin yükseldiğini hayal edin.. bulduuuum..!!!! kemiği yeniden icat etti çünkü... eveeeeettt... !! bulduuuuuu....!!!!
    1 -1 ... kiss kiss bang bang
  8. 8.
    sanki kemik çok ucuzmuş gibi.. 2 kilo kemik alsan 25 lira.. hani bunun unu, yağı, tüpü, ekmeği.. 20 lira da öyle gitse, etti mi sana 45 lira.. yarım kilo biftek alsan, daha karlısın yani.. ne uğraşacan saatlerce kemik kaynatmayla terbiyesiyle falan.. ser bifteği teflona, 5 dakkada beşiktaş..
    2 ... kiss kiss bang bang
  9. 9.
    Çaktırmadan halka köpek muamelesi yapmış hangi profesör kim bilemiyorum ondan haberim yok hoş bilsem yine aynı yorumu yapardım.
    1 -1 ... gezgincik
  10. 10.
    profesör imkanların elverdiğini söylüyor.

asıl denyolar milleti ete hasret yaşatıp, refahun dibindeymiş gibi anlatan siyasetçiler...
    3 ... hayis zayeb