1. 1.
  kimi zaman abartıldığında, aynı güzellik nüfus kağıdının rengine ve isim hanesine de gelebilir.
  1 -2 ... hombre
 2. 2.
  abartıldığında son derece yapmacık ve güzellik sınıfından çıkan bir hadisedir.
  2 ... isyankarbumerang
 3. 3.
  (bkz: deniz akkaya)
  4 ... naznaz
 4. 4.
  (bkz: aysun kayacı)
  -1 ... wishh
 5. 5.
  (bkz: zorla güzellik olmaz)
  ... hayatadami
 6. 6.
  (bkz: Lana del rey)

  (bkz: Megan fox)

  Ve Güzel olan her Türk kadını.Bence kezbanlığın dik alasıdır sağlık sorunu olmadığı halde ameliyat olmak. Bu yüzden de iticidir.
  1 -1 ... diplomatik
 7. 7.
  Angelina Jolie

  Scarlett Johansson

  Adriana Lima

  kezbanlığın dik alasıdır sağlık sorunu olmadığı halde ameliyat olmak. bu yüzden de iticidir. Bunu olanın maneviyati yoktur maddiyatçıdırlar ocak kuruturlar bu kaşarlar.
  1 -2 ... ber0ne
 8. 8.
  sahte ama sanırım erkeklere çekici gelen güzellik.
  2 -2 ... karamelliframboazlidondurma
 9. 9.
  genetik olarak kalıtılamayacak güzelliktir. zaten estetik ile kendini şaheser yapabilecek birinin çirkin ve zengin bir kocası olması da muhtemeldir. bunların çaprazlanmasından oluşacak f1 dölü, gen havuzuna düşen çürük yaprak tanesi gibi olacaktır.
  ... fikri muhim
 10. 10.
  Bir dönem deli gibi istediğim boş gereksiz güzellik. Tek bir şey de istemiyordum, üç dört tanesi beni anca kurtarır diye düşünüyordum. Meğerse gerizekalıymışım, düşünmüyormuşum.
  Çok anormal bir durum ya da psikolojinizi bozacak kadar bir yerinize takmamışsanız, uzak durun hatta önce bir psikologla konuşun. insan bedeni görünüşünü düzeltilmeyi, tamir edilmeyi bekleyen bir makine değil. Küçük memeleriniz, olmayan üst dudağınız, büyük burnunuz sorun değil, gerçekten değil. Asıl sorun hastalıklı beyinler. Asıl sorun insanların sizi televizyondakiler gibi, amerikan pornolarındaki abartılı güzellikler gibi görmek istemesi. Sizi çirkin olduğunuza inandırmaları. Bir çift silikonlu büyük memenin size, varoluş amacına hiç bir faydası olmayacak. Küçük fındık burnunuz pembe sümük salgılamayacak.
  O silikonlu meme sadece sevgilinizin, kocanızın elleyip mıncıklamak isteyeceği, ya da iş arkadaşlarınızın dikkatini çeken oyuncaklara dönüşecek. Dikkat çekmeyin kapatın demiyorum, açın istediğiniz kadar meme güzeldir. Ama sadece bunun için onlarca para döküp bıçak altına yatmayın. Değmez.
  O parayla yeni bir dil öğrenin, gidin gezin yurtdışına çıkın, yeni bir ev için yatırıma başlayın.
  Ellili yaşlarda ne o meme, ne o minik buruna ne de dudaklarınıza iyi ki yaptırmışım diyeceksiniz, hiçbir işinize yaramayacak.
  4 -1 ... hasta lavictoria siempre