1. 1812.
    Bu yazarı çok seviyorum çünkü kadınları ezik ve zayıf gösteren bakış açılarını, tam da onların anlayacağı dilde alaya alması hoş. ciddi ve gerilimli bir feminist olmaktan ziyade; kendi kendisini olumlayan neşeli bir varoluş kipi olarak eyliyor. Alaycı, komik,sivri dilli haliyle, eril iktidarı çok kasmadan iğneliyor ve kendisi yara almıyor. Bu iyi bir şey.
    10 -10 ... gesibaglari
  2. 1813.
    yetkili olmuş. ilk ben kutlamak istedim. hayırlı olsun bebeyim. evet.

ek: ne kadan çok sevmeyeni varmış yha. neymiş kız yetkili olmuş, siz olamıyorsunuz diye mi bu eksi oylar. pislikler, hepiniz birer yılansınız. özellikle de erkek olanlarınız.
    7 -10 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  3. 1814.
    Sanırım bir yetkili olmayan ben kaldım. Yazardan çok yetkili oldu herkes. Keşke bende olsam. Şaka bir yana hayırlı olsun diyelim.
    2 ... kale3112
  4. 1815.
    essy

t: 9. nesil yetkili.
    4 -2 ... petrauskas
  5. 1816.
    parti kur oy verelim. seviyorum.
    2 -2 ... depresif prozac
  6. 1817.
    yetkili olduğu için, bazı yazarlar tarafından dışlanan sevimli bir yazar.
    2 -1 ... dr akilci ateist
  7. 1818.
    Yetkili olunca yazmaya vakit bulamayan kişi.

Ay hadi inşallah mod olur da hiç yazAmaz ya.
    4 -2 ... the kadinn
  8. 1819.
    yetkili olduktan sonra bir sakinleşti sanırım. eski uçarı kaçarı halleri yok. sataşma yok, laf sokma yok, frida üzerinden giydirmece yok. çok sıkıcı oluyor böyle. yetkili olunca istemsiz böyle oluyor. yoksa sana kimse şöyle yap böyle yap demiyor. ama insan "ulan yetkili böyle yaparsa yazar naapmaz" diyerek bir otokontrol uyguluyor. bir ara ben de yetkiliydim, entry bile girmiyordum dosdoğru. geçen ay da ssk primini yatıramadık ya. hazır konuyu kendime bağlamışken böyle devam edeyim dedim.

sessizleşti. aksiyon istiyoruz esi aksiyon. kalabalık kan istiyor, polemik istiyor.
    3 ... hergele kutay