1. 1.
    iki imkansız aşk... kavuştular derken ayrıldılar... bu yüzden birbirlerine laf çarpmaları... bende biricik evlatları...

Yani kısacası tengir baba gay değil, ben de ispatı.

Lınet olsundu iftira atanlara, vatan haınlerı sızıı.
    5 -6 ... xmockingbirdx
  2. 2.
    Güzel hikaye valla...
    2 ... uzay muhtari
  3. 3.
    tangur rahat 50 yaşında var. diger arkadasi bilmem ama
    1 -1 ... bittimiacaba
  4. 4.
    Dedem yaşındaki adamlarla beni yakıştırmanız? Üstelik hiç hoş değil.

Bakın açıklık getirmek istiyorum: tengir'in gerçek adı tarık'tır. Tarık dede bizim huzurevinde kalır, çocukları yıllar evvel terk etmişti onu. Bi elinde baston ötekinde valiz bize sığınmıştı. Ben ise o huzurevinde çalışan hemşireyim. Severim Tarık dedemi. Dil altı haplarını verir, tansiyonunu kontrol eder, arada da dertleşiriz.

Son zamanlarda unutkanlığı başladığı için, son yaşadıklarını unutup eski günlerini anımsıyor. ideolojik buhranları, fikir karmaşaları ondan hep. Mazur görün.
    16 -3 ... essy
  5. 5.
    Eşeyi tanımam ama tangır basit bir kişiliğe sahip elinin altında pc habire kopyala yapıştır ve ilgi manyaklığı ile meşgul Atatürke benzeyen adam karakteri üzerine cuk diye oturmuş. Hayırlı bademlenmeler.
    Ed. T9 eşeyi yazdı düzeltmedim ne anlama geliyor bilemem.
    6 -1 ... desifreleyici
  6. 6.
    (#42392188) ömrümde böyle senaryo görmedim.helal.
    5 ... xmockingbirdx
  7. 7.
    Tövbest ya bunlar nasıl hikayeler gerçek su ki essy tengirden üç yaş büyük zirvelerde abla diyor elini öpüp hal hatır soruyor.
    4 ... manganapolii
  8. 8.
    Essy bizim dost aşiretimizin biricik kızıdır. Elbette düğünlerine teşrif edeceğim.

Essy, keçe tengir çiya ? Da yêki di nadi ? Mı vi hêznakır.
    2 ... traveler of secret moments