1. 1.
    Kapatma zamanı gelmiş sözlüktür. iyice sözlüğü çocuk parkına döndürdüler. Allah’tan artık eskisi gibi yazmıyorum. Lan sözlükte 100 yazar var 50’si yetkili. Hahahasiktir evet.
    24 -1 ... oytunkaran
  2. 2.
    Kadın olduğu için yetkili olmuştur

Erkek düşmanlığı yaptığı halde moderatörlerle arası iyi demek ki ya modlar erkek değil ya da farklı bir şey var demektir ehueahaha.
    1 -2 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Oytuncum sözlüğün en büyük işsizi sensin, essy oluyor da sen olamıyorsan bu da senin ayıbın.

Asıl konuya gelince; yetkili unvanını kim veriyorsa o kişilerle şahsi münasebeti vardır başka hiçbir açıklaması yok. Zira yazdıklarına bakıyorsun yazı değil saçma sapan şeyler, kafayı tırşıkl bozmuş erkek düşmanı.

Eğer moderasyon keyfi davranmakta “nasıl olsa yeni yazar geliyor popüleriz” kafasında yapıyorsa sorun var demektir.

Zira bu kafayla ekşi yurtdışında haber olurken biz anca yeni akitte köşe yazısına konu oluruz.
    5 -2 ... flat head
  4. 4.
    bazı amiplerin de yazar olduğu sözlükte garip bir hadise değildir swh.
    1 -1 ... loveneverdies
  5. 5.
    vallahi oytunkaran olsam hesabımı silerdim..

yılların troll’ü ol ama zerre değer görme.. seni ellerinin tersiyle çukura itelesinler..

bakınız, bu bir dıramdır..
    3 -3 ... artificialhuman
  6. 6.
    oytun siktirip giderse bu yüzden, bundan güzel bişey olmaz.

başarılar kardeşim. arkandayım. *
    2 -1 ... saldirayterk
  7. 7.
    Beni de yetkili yaparlarsa affederim.
    2 ... templier
  8. 8.
    Çok büyüttünüz burasının bu halini.

Yani 2011 2012 hadi 2013 yıllarında burda olanlar bilirler. Bu yetkili arkadaşlar entry bile girmiyorlardı kimse varlıklarından haberdar değildi. işlem yapıyorlardı sadece.

Şu an yoldan geçen herkes yetkili olabilir yani kasmayın o olmuş bu olmuş diye. Zaten uludağ sözlük bitmiş halde.
    4 -1 ... hepbirsonbahar
  9. 9.
    Essy kim a.q.
    1 ... bexdever
  10. 10.
    Modlar abazan olum napcan.
    2 -1 ... 29th