bugün

Kapatma zamanı gelmiş sözlüktür. iyice sözlüğü çocuk parkına döndürdüler. Allah’tan artık eskisi gibi yazmıyorum. Lan sözlükte 100 yazar var 50’si yetkili. Hahahasiktir evet.
Oytuncum sözlüğün en büyük işsizi sensin, essy oluyor da sen olamıyorsan bu da senin ayıbın.

Asıl konuya gelince; yetkili unvanını kim veriyorsa o kişilerle şahsi münasebeti vardır başka hiçbir açıklaması yok. Zira yazdıklarına bakıyorsun yazı değil saçma sapan şeyler, kafayı tırşıkl bozmuş erkek düşmanı.

Eğer moderasyon keyfi davranmakta “nasıl olsa yeni yazar geliyor popüleriz” kafasında yapıyorsa sorun var demektir.

Zira bu kafayla ekşi yurtdışında haber olurken biz anca yeni akitte köşe yazısına konu oluruz.
bazı amiplerin de yazar olduğu sözlükte garip bir hadise değildir swh.
vallahi oytunkaran olsam hesabımı silerdim..

yılların troll’ü ol ama zerre değer görme.. seni ellerinin tersiyle çukura itelesinler..

bakınız, bu bir dıramdır..
Essy kim a.q.
harbi mi lan.
apoletlerini sökerim onun.
Güzel bir sözlük olacağını tahmin etmiştim ama olmadı. Dedim ki; essy reiz bizi korur, kollar haksızlığa izin vermez ama öyle olmadı, boş yere kaç gün çaylak oldum be. Sözlük yönetimi, yaptığım şeyi düşündüm ve siz haksızsınız ibneler, sizi kınıyorum ve size laflar hazırladım.
görsel
Yeni öğrenmiş olduk. Hayırlı olsun.
boku yemiş olan sözlüktür.

edit : liyakata önem verilmeyen sozlukte normal olan durum.
"Ulu" adını sonuna kadar hak eden sözlüktür.
Dokunduğum her yeri güzelleştiririm ben. Karanlıklar aydınlanır, soluk renkler canlanır, kuşlar cıvıldar, bülbüller öter, gül tomurcukları tek tek açılır, yapraklar hışırdar, rüzgar tatlılıkla eser, melekler dünyanın üstüne mutluluk tozları serper...

Onu bunu geçiyorum ciddi olacağım şimdi: burda trollük yapıyor olabilirim fakat bu benim görevimi yapmama mani değil. Yaptığım işlemlere bakın da öyle eleştirin.
"o bana nickaltımda aptal dedi, entrysini sil ühühü" gibi ilkokul minvalinde şikayetlerle bana gelmeyi biliyorsunuz ama.
Diğer yetkililere yalakalık yapan biridir. Moderatorlere ne yapıyor siz düşünün.
Beğenmeyenler ağlayarak günlüğüne yazabilir. Sıkmayın canınızı, öptüm bye.
bize bir faydası olmadıktan sonra...

bir gün de gelip dayı cebime 20 lira koy da senin için adam banlayayım, çaylak maylak edeyim demedi.
Üç dört yoktu.
Kimse gelip adına başlık açmıyor yazmıyor konuşmuyordu.

Geldi köylülerinide aldı hatta daha fazlasını aldı geldi.

Ağla.
Sevgili günlük, bugün de meriçlik yaptığım için bana sataşıldı. Essy den de nefret ediyorum, onu yetkili yapmışlar yhaaa inanamıyorum. Her gün ağlıyorum eski sevgilim için Ama bir yandan da meriçliğe devam. Yancım olan çirkef kezboşlar da çaylak oldu zaten, şimdi yapayalnızım ühüüüü.

Ağlayın ve kudurun. Essy yetkili, kabul edin bunu. Köpekler istedi diye aslanlar ölmez.
güncel Önemli Başlıklar