1. 1.
    başlık, entry, nick uyumu.
    4 ... vatansever terorist
  2. 2.
    Esrar en basitinden aile yapısına ilişkinize ve yasam kalitesine zarar verir. iç yada içme. Otur en yakınını savun desen bu kadar savunmayacak insanlar buna methiye düzüyor.

(bkz: Entry nick uyumu)
    1 ... manik minyon
  3. 3.
    Aynisini bizde yapsak bole ceza aliriz hergun bu suçtan insanlar tutuklanirken niye boyle konuşmuyorsun suç ise işlemeyeceksin kişiliği beni ilgilendirmez ben işine uzuldum.
    ... sqilacci74
  4. 4.
    Kardeşim bak bilimadamları bile diyo esrar zihni açıyo diyo onlarda içiyo esrar içiyo onlarda üçlü yapıştırıyo kardeşim esrar çok faydalı yok öyle her şey eararla başlar falan hap içmiceksin esrar içicekeinnlardeşim esrar zihni açıyo çünkü esrar içince hep zihnin açılıyo kardeşim en iyisi sen bi esrar iç ve zihnini aç bak isviçreli bilimadamları hep esrar içer mesela nasa ya girerken esrar işiyosan alıyolsr seni kardeşim sen bilmiyosun ama esrar çok faydalı.

Not: saçmaladım yoksa bok yani. Bunu ve türevlerini tüketenler aptaldır.net. (Yani özendirmiyorum anladı?)
    1 -1 ... bulmanickimi
  5. 5.
    (bkz: narkotik şube bunu beğendi)
    1 ... system error
  6. 6.
    kanıt? yok.

hangi bilimsel araştırmalar, hangi korelasyonlar altında yapılmış?

dünyanın çoğunda satışı, kullanımı illegal olan bir madde üzerine nasıl sağlıklı bir araştırma yapılmış?

hollandada haftada 2 takılan 100 kişi üzerinde mi yapılmış?

zaman aralığı ne? 1 hafta mı 1 ay mı 1 sene mi?

başına bilimsel araştırma yazıp, 3-5 tane terim kullanınca bilimsel olmuyor.
    sigara, alkol üzerine bile zararlarını tam olarak tespit edebilmek adına hala çalışmalar yapılırken, 3-5 butik bölgede legalize olmuş bir ürünün zararlarına yönelik yeniyetme çalışmalar bir anlam ifade etmez.
    2 ... raduyev
  7. 7.
    Faydası var mı bari? Yani bana göre faydası olmayan her şey zararlıdır da.
    ... bilgisiz zeki
  8. 8.
    Bir madde diğer maddeyi yalanlıyor. Bu nasıl açıklamadır allah aşkına.
    ... esmer cocuk
  9. 9.
    Esrarın zararlı oldugunu savunan ve zararlı oldugunu kabul etmeyerek marjinal oldugunu sanan zavallılar arasındaki sonu gelmeyecek olan tartışma. Esrar zararlıdır. Ottur ve yakıp içtiginiz ve cigerinize çektiginiz bir zehirdir. Yaşattığı kafalar bi kenara diyorsanız neysedir.
    ... yorqunum
  10. 10.
    Cok faydali hiç sormayın.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda